How to control the TP-LINK Tapo C200 camera from a computer and alternative programs on Android?

Я вже розказував як налаштувати камеру TP-LINK Tapo C200 для роботи із офіційним додатком. Але не всі знають, що цією камерою можна керувати, використовуючи альтернативне програмне забезпечення, з комп’ютера або смартфону. Потрібно лише вказати правильні налаштування. Думаю, що і решта моделей Tapo зможуть працювати аналогічно.

Тип програми: AppxBundle
Підтримувані ОС: Windows 8/10/11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

How to add and install the H.265 codec (called HEVC) on Windows 10?

Новий алгоритм HEVC гарантує більш високу якість при відмінному стиснені. Цей формат прийшов на зміну всім відомого кодека H.264. Більшість сучасних програвачів мають в своєму арсеналі відповідний кодек (наприклад, VLC). Але ми розглянемо як завантажити та встановити кодек H.265 на ОС Windows 10 та Windows 11 для того, щоб його міг використовувати будь-який програвач, включаючи вбудований.

Тип програми: Інсталятор/Portable/Онлайн сервіс
Підтримувані ОС: Онлайн сервіс/Windows XP/Vista/7/8/10/Android 5.0 +
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

How to voice text with a computer voice?

Існує чимало ситуацій, у яких потрібно озвучити текст голосом. Програм для реалізації цієї функції також предостатньо. Але більшість користувачів шукає оптимальні варіанти – безкоштовність (або адекватна ціна), простота використання та якість кінцевого результату.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5.0 та вище/Windows/macOS/Linux
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Stremio

Для реалізації потрібно встановити безкоштовну утиліту Stremio. Це сучасний медіацентр, який працює за рахунок окремо встановлених додатків. Використовуючи Stremio, можна відтворювати відео з торрент ресурсів без попереднього завантаження на пристрій.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

MediaInfo

Інформація по відеофайлу з камери телефона або завантаженого ролика потрібна не лише для людей, які займаються обробкою відео професійно, але і для звичайних користувачів. Наприклад, створили проект в редакторі відео, наступним етапом буде його експорт. Якщо відео має розширення 4K, то кінцевий файл може зайняти десятки гігабайтів. Можна зменшити бітрейт, але і якість втрачати не хочеться…