Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Wiindows/macOS
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

HUAWEI HiSuite

Якщо ви власник мобільної техніки китайської фірми HUAWEI, то можете спростити та покращити взаємодію між комп’ютером та смартфоном. Для цього потрібно інсталювати утиліту HUAWEI HiSuite.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 7-10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська (є русифікатор)

3uTools

Програма 3uTools може стати достойною альтернативою для iTunes. Також утиліта може досить швидко працювати на застарілому обладнанні та попередніх версіях операційних систем.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10, 8.1, 8, 7
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Lenovo MOTO Smart Assistant

Пропоную ознайомитися із програмою, яка дасть можливість керувати мобільними телефонами китайської фірми Lenovo. Це офіційна утиліта, яка може бути встановлена прямо із пам’яті вашого пристрою при підключенні його до комп’ютера (за умови, що на смартфоні увімкнене USB налагодження).

AndY OS Android Emulator

Із AndY OS Android Emulator можна випробувати найпопулярнішу в світі операційну систему та програми для неї. Встановивши даний емулятор ви без проблем зможете працювати із ОС Android та використовуючи Google play встановлювати потрібне для вас програмне забезпечення. Програми даного типу корисні в першу чергу розробникам програмного забезпечення (для тестування своїх додатків), а також тим, хто хоче випробувати певні програми чи ігри без встановлення їх на реальний пристрій.

MEmu

MEmu — швидкий емулятор ОС Андроїд у середовищі Windows. Встановивши дану розробку ви зможете тестувати ігри та програми не встановлюючи їх на свій телефон чи планшет. А якщо програма чи гра дійсно достойна уваги — можна сміло встановлювати на фізичний пристрій. До того ж це легко зробити прямо із інтерфейсу MEmu, потрібно лише підключити смартфон по USB. Всього одне натискання на кнопку і  гра чи програма уже у вашому смартфоні. Можна налаштовувати розширення екрану, мову, CPU, модель пристрою, root-режим, панель навігації, об’єм пам’яті та ін.