Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows, Android, Mac, iPhone
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська

Program for organizing video surveillance

Обладнання для розгортання системи відеоспостереження коштує дорого і не кожному по карману. Але можна використати альтернативний варіант – налаштувати програму AtHome Camera.

ContaCam

Організувати систему відеонагляду та відеотрансляції можна із програмою ContaCam. Програма підтримує детектор руху, відеолонгування, багатовіконність та ін. Крім відео можна також робити фото. Дозволить проводити відеонагляд за офісом, кімнатою чи кабінетом. ContaCam не вибаглива до ресурсів.

iSpy

iSpy - програма для відеоспостереження. Для роботи програми потрібна вебкамера, а якщо є мікрофон, то з ним програма також уміє працювати. В налаштуваннях програми можна поставити запис на рух і тоді коли хтось пройде повз камеру - відразу розпочнеться запис. Так само можна налаштувати і мікрофон. Як тільки мікрофон вловить звук - почнеться запис. Записувати можна лише відео або відео із звуком. Запис можна увімкнути вручну. iSpy має багато налаштувань: вибір розширення відео, час запису, вибір області виявлення та багато інших.

SplitCam

Навіщо мені потрібна SplitCam?
Безкоштовна програма для веб камери SplitCam дозволяє додавати до відео барвисті вебкам ефекти, які додадуть веселощів вам і вашим друзям! Крім того SplitCam - це простий і зручний спосіб поділу відеопотоку від вебкамери. За допомогою SplitCam ви можете спілкуватися у відеочаті з усіма друзями, роздавати відео на онлайн-сервісах і все це одночасно!