Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.0 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Астрономічний годинник

Sunclock дуже цікавий та корисний додаток, який може надати багато інформації. Це час сходу та заходу Сонця, істинний полудень, напрямок Сонця над картою Північної півкулі (відображення карти Північної півкулі на циферблаті у рівнопроміжній азимутальній проекції). В такому випадку положення годинникової стрілки відповідає меридіану над яким знаходиться Сонце.

Tekhekspert

Перед вами база із 17 000 000 тисяч постійно обновлюваних документів, які включають в себе ГОСТ, ГОСТ Р, ПБ, СП, РД, СНіП та ін. Ви завжди будете мати біля себе самі актуальні гости та технічні регламенти як у документах так і у вигляді скан-копій. Потрібні документи можна завантажити для перегляду офлайн, при потребі можна скористатися вбудованим пошуком програми. Ви можете працювати одночасно із декількома документами.

Coffee Recipes

Рецепти кави — додаток із рецептами для приготування кави. Після встановлення ви будете мати 300 рецептів кави із усього світу. Програма має додаткові відомості і буде поповнюватися інформацією при оновленні до нових версій.

Мультиварка

Мультиварка — рецепти для вашої мультиварки, що можна встановити на пристрій під керуванням ОС Android. На вас чекають багато рецептів із пошаговими інструкціями та фото. Мультиварка — це японський винахід, універсальний та зручний пристрій для приготування їжі. Смачного.

Remont velosypeda

У додатку містяться інструкції по ремонту велосипеда.