Функціональний блокувальник небажаного вмісту на веб-сторінках

Підтримувані браузери: Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox

blocker objectionable content

На сайті не раз розглядалися різні блокувальники реклами. Кожен з них по своєму виконує функцію та показує відповідну результативність. Я вважаю на даний момент найкращим розширенням для блокування реклами uBlock, а з програм – AdGuard. Але uBlock має порівняно мало налаштувань. Якщо потрібно детально налаштовувати кожен елемент сторінки, то раджу спробувати розширення uMatrix від цього ж автора.

Розширення для попереднього перегляду ескізів вебсторінок в результатах пошуку

Підтримувані браузери: Google Chrome, Edge та Mozilla Firefox

SearchPreview

Не зовсім затребуване, але цікаве розширення для браузерів Google Chrome, Edge та Mozilla Firefox, яке після встановлення та активації дасть змогу переглядати ескіз сторінки біля кожного результату пошуку.

Як отримати інформацію про доставлення електронного листа в браузері Google Chrome?

Підтримувані браузери: Google Chrome

Unlimited Email Tracker

Не зважаючи на стрімко ростучу популярність різних соціальних сервісів та месенджерів, електронна пошта залишається важливою складовою спілкування та бізнесу. Але, напевне, для кожного хотілося б знати чи прочитаний його лист, скільки користувачів перейшли по лінку, який міститься в листі і тому подібне. Я не буду розказувати про платні розширення, які в безкоштовній версії залишають рекламу у ваших листах. Мова піде про повністю безкоштовний аналог. Якщо зацікавило, то продовжуйте читання.

Менеджер сесій для браузера Google Chrome

Підтримувані браузери: Google Chrome

Session Buddy

Якщо ви відкриваєте багато вкладок, то це рано чи пізно вливає на продуктивність не лише браузера, а й системи в цілому. При раптовому вимкненні комп’ютера із-за збоїв операційної системи, діяльності шкідливого програмного забезпечення чи неполадках в компонентах, відкриті вкладки можуть зникнути. Така ж ситуація може відбутися при оновленні браузера, а нові версії останнім часом дуже нестабільні. Для попередження втрати відкритих вкладок та інформації, яку ви мали пізніше прочитати чи переглянути існує розширення Session Buddy.

Друк веб-сторінок без реклами, видалення елементів та збереження в PDF

Підтримувані браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox

Print Friendly & PDF

Існує корисне доповнення для браузера Google Chrome та Mozilla Firefox, яке дає змогу керувати будь-якими елементами на сторінці, видаляти їх, форматувати сторінку для майбутнього друку, залишаючи лише корисну для вас інформацію.

© 2014-2022