1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Як отримати інформацію про доставлення електронного листа в браузері Google Chrome?

Підтримувані браузери: Google Chrome
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Unlimited Email Tracker

Не зважаючи на стрімко ростучу популярність різних соціальних сервісів та месенджерів, електронна пошта залишається важливою складовою спілкування та бізнесу. Але, напевне, для кожного хотілося б знати чи прочитаний його лист, скільки користувачів перейшли по лінку, який міститься в листі і тому подібне. Я не буду розказувати про платні розширення, які в безкоштовній версії залишають рекламу у ваших листах. Мова піде про повністю безкоштовний аналог. Якщо зацікавило, то продовжуйте читання.

Менеджер сесій для браузера Google Chrome

Підтримувані браузери: Google Chrome
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Session Buddy

Якщо ви відкриваєте багато вкладок, то це рано чи пізно вливає на продуктивність не лише браузера, а й системи в цілому. При раптовому вимкненні комп’ютера із-за збоїв операційної системи, діяльності шкідливого програмного забезпечення чи неполадках в компонентах, відкриті вкладки можуть зникнути. Така ж ситуація може відбутися при оновленні браузера, а нові версії останнім часом дуже нестабільні. Для попередження втрати відкритих вкладок та інформації, яку ви мали пізніше прочитати чи переглянути існує розширення Session Buddy.

Друк веб-сторінок без реклами, видалення елементів та збереження в PDF

Підтримувані браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Print Friendly & PDF

Існує корисне доповнення для браузера Google Chrome та Mozilla Firefox, яке дає змогу керувати будь-якими елементами на сторінці, видаляти їх, форматувати сторінку для майбутнього друку, залишаючи лише корисну для вас інформацію.

Доповнення для блокування виринаючих вікон в Google Chrome, Mozilla Firefox та Opera

Підтримувані браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox та Opera
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Виринаючі вікна стали досить поширеними в інтернеті. Їх використовують всі, кому не лінь. Використовують на звичайних сайтах для показу реклами, різних оголошень, показують пропозиції і тому подібне. Але найчастіше їх застосовують онлайн магазини, показуючи різноманітні пропозиції зі знижками, акціями, тобто усім тим, що може зацікавити та повернути можливого майбутнього покупця.

Як в YouTube видалити рекламу та увімкнути додаткові можливості?

Підтримувані браузери: Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Enhancer

Набридла реклама при перегляді відео? Звичайно, всім набридає. Але щоб сервіс радував цікавими відео, потрібно якось для авторів заробляти на хліб. Але існує розширення, яке може видаляти рекламу із відеороликів і має масу функцій для забезпечення більш комфортного перегляду.

© 2020-z-soft

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.