Підтримувані браузери: Mozilla Firefox, Google Chrome

Розширення для видалення клікбейту із відео на YouTube

Більшість користувачів інтернету вже знайомі із клікбейтом. Це такий спосіб змусити користувача натиснути на цікавий та привабливий заголовок. Основною метою клікбейту являється певна дія від користувача, у даному випадку – це відкриття відеоролику. У першу чергу, так набирають аудиторію, але кінцевою метою являється показ реклами та заробіток на ній. Зрозуміло, що основне відео зазвичай не несе тієї інформації, яка показується на картинці.

Підтримувані браузери: Chrome/Chromium | Firefox | Android | Edge | Safari for MacOS and iOS

Як видалити спонсорську рекламу на YouTube?

При бажанні будь-хто може позбавити себе від непотрібного перегляду спонсорської реклами на самому популярному відеохостингу. Для цього потрібно додати у свій браузер розширення SponsorBlock. Розширення працює на комп’ютерній версії браузерів та з деякими мобільними.

Підтримувані браузери: Mozilla Firefox, Google Chrome

S3 Translator

В браузері Google Chrome є зручна функція для перекладу сайтів на потрібну мову. Але якщо ви хочете вдосконалити переклад та розширити його можливості, то спробуйте розширення S3 Translator.

Підтримувані браузери: Mozilla Firefox, Google Chrome

Firefox Relay

Розширення Firefox Relay допоможе створити так звані маски електронної адреси. Це буде видумана адреса електронної пошти, яка може пересилати листи у теку «Вхідні» вашої дійсної e-mail адреси. Таку псевдоадресу можна використовувати для реєстрації на неважливих сайтах з метою попередження спаму.

Підтримувані браузери: Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox

blocker objectionable content

На сайті не раз розглядалися різні блокувальники реклами. Кожен з них по своєму виконує функцію та показує відповідну результативність. Я вважаю на даний момент найкращим розширенням для блокування реклами uBlock, а з програм – AdGuard. Але uBlock має порівняно мало налаштувань. Якщо потрібно детально налаштовувати кожен елемент сторінки, то раджу спробувати розширення uMatrix від цього ж автора.