FtpServer

FtpServer — дуже швидкий FTP сервер із необмеженою кількістю акаунтів користувачів, розмежуванням доступу читання, запису та видалення файлів і каталогів, режимом сервер-сервер (FXP), графічним конфігуратором, автентифікацією по логіну/паролю; логіну/e-mail та анонімному доступу. Сервер характеризується високою швидкістю передачі даних, що значно вища від аналогічних програм. Підтримуються російські символи в іменах файлів та каталогів, імена передаються в UTF-8 кодуванні.

TeamSpeak 3 Client

TeamSpeak 3 - програма, призначена для голосового спілкування між користувачами через локальну мережу або Інтернет за допомогою технології VoIP. Складається з клієнтської і серверної частини, яка здатна обробити тисячі одночасних підключень. Ви можете створити свій канал, захищений паролем, і спілкуватися з друзями. Процес спілкування являє собою конференцію в реальному часі. Призначена передусім для геймерів в онлайн і мережних іграх, але може використовуватися скрізь, де необхідний голосовий зв'язок та координація великої групи людей. Однією з головних переваг програми можна відзначити високу якість зв'язку і мінімальну затримку сигналу.

MyChat

MyChatклієнт-серверний чат, ідеально підходить для передачі повідомлень і обміну файлами в офісі або компанії. MyChat може працювати усередині корпоративної мережі, а також через Інтернет.

NetSend2015

NetSend2015клієнт-серверний додаток, призначений для обміну миттєвими повідомленнями між користувачами всередині локальної мережі. Підтримуються приватні повідомлення, групова розсилка повідомлень і оповіщень, розсилка файлів, створення користувачами закритих чат-кімнат.

OpenMCU-ru

OpenMCU-ru - безкоштовний програмний сервер відеоконференцій (програмний MCU) з відкритим вихідним кодом. Є відгалуженням від оригінального проекту OpenMCU, що містить багато нових можливостей. OpenMCU-ru - це простий безкоштовний засіб для організації відео-конференцій на основі H.323 і SIP протоколів. Вимагає спеціальної версії пакету h323plus, модифікованого Варнавським Андрієм Івановичем. Працює на Linux, Windows, FreeBSD і, в теорії, на будь-яких інших платформах, підтриманих в H323plus.