How to change the language of the main page on a multilingual Joomla site?

Якщо ваш сайт містить більше однієї мови, то і головних сторінок, відповідно, більше ніж одна. За замовчуванням при відкритті адреси сайту буде завантажуватися сторінка тією мовою, що вказана в налаштуваннях. Її можна легко змінити.

Тип: Плагін
Версія Joomla!: Joomla 3+
Ліцензія: Плагін безкоштовний/платний

How to restrict access to part of the article in the Joomla CMS?

Керувати доступом окремо взятої статті нескладно. Але бувають ситуації коли потрібно обмежити доступ лише до частини матеріалу. Я знайшов один плагін, який називається Conditional Content. Поставляється він в безкоштовній та платній версії. Але для більшості користувачів буде достатньо можливостей безкоштовної (для мене, у всякому разі, вистачає).

Call to undefined method Joomla

Joomla 3-ї версії видала помилку наступного змісту: Call to undefined method Joomla\CMS\Document\FeedDocument::addCustomTag(). Пошукові системи при обході сайту видають помилки такого змісту: «500 (Internal Server Error)», які можна побачити в адміністративній панелі керування сайтом (Google Sites, Яндекс.Вебмайстер та ін).

Тип: Плагін
Версія Joomla!: Joomla 3+
Ліцензія: Плагін безкоштовний

Simple Cookie Consent

Сайтам, які збирають інформацію про користувачів (розміщують різні форми, торгують товарами та послугами, розміщують рекламу та ін.) потрібно розмістити згоду на використання файлів Cookie.

Тип: Компонент
Версія Joomla!: Joomla 3+
Ліцензія: Безкоштовний

Yandex Market для Joomla

Якщо ви шукаєте компонент, який допоміг би експортувати товари з магазину в Yandex Market та розширити зону торгівлі, то компонент Yandex Market XML саме те, що потрібно. Більшість подібних компонентів платні, але Yandex Market XML являється чудовим винятком – за нього не потрібно платити ані копійки (пожертву на розвиток компоненту ніхто не відміняв).