Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.1/5.0 та вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська

lsaal

Якщо ви маєте сучасний телефон, який працює на операційній системі Андроїд, то без проблем можете встановити один з додатків медичного спрямування і виконувати швидкий пошук потрібної інформації. Крім того, завжди можна знайти аналоги виписаному препаратові, які можуть бути дешевшими, а інколи і дієвішими. 

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.1/4.4 та вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська

Lik

Пропоную вашій увазі додатки для ОС Андроїд, встановивши які можна отримати інструкції до різних лікарських засобів, які зареєстровані на території України.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.0 або новіша
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська/англійська

Моє Здоров'я: спосіб життя

Встановіть безкоштовний додаток «Моє Здоров'я: спосіб життя» на свій телефон та слідкуйте за станом організму. Даний календар здоров’я буде корисним помічником для всієї вашої родини.

Додаток містить зручний щоденник із такими параметрами: пульс, тиск, прийом ліків. Для жінок також є щоденник менструального циклу, ведення вагітності та здоров’я жінки в цілому.

Це ваша універсальна медична картка, яка абсолютно безкоштовна, не має ніяких прихованих покупок чи реклами та тримає всі дані про ваше здоров’я в зручному та наглядному вигляді.

Нервово-м'язові хвороби

Офіційне видання Регіональної громадської організації «Товариство фахівців з нервово-м'язових хвороб».

Довідник лікаря - МКБ-10, РЛС

Додаток вмістив у собі медичний калькулятор, енциклопедію захворювань, довідник ліків і аналізи крові, різні захворювання і їх лікування. І це все безкоштовно та без реклами! Програмі довіряють понад 195 000 лікарів, у ній міститься 80 медичних калькуляторів, більше 440 описів лабораторних аналізів (включаючи аналізи крові), більше 20 000 наукових публікацій.