Як завантажити всі зображення з Google Фото?

How do I upload all images from Google Photos?

Рано чи пізно місце на Google-диску закінчиться і кожен постане перед вибором купівлі додаткових мегабайтів, або захоче завантажити всі зображення на комп’ютер для надійного зберігання. Цей процес можна виконати швидко, експортувавши всі фото одразу.

Як вирівняти лінію горизонту на фото?

How to align the horizon line in the photo?

Часто фото виходять не такими як хотілося б. Одна із проблем – неправильно виставлений горизонт. Фото виходить нахиленим в одну із сторін. Розглянемо як за допомогою безкоштовної програми можна виправити таку ситуацію.

Безкоштовна програма для зміни формату зображень та розміру

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP — Windows 10 (x86 / x64)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

AVS Image Converter

AVS Image Converter – це проста, безкоштовна та інтуїтивно зрозуміла програма для роботи із графічними зображеннями. Софт допоможе змінити формат зображення за заданими параметрами.

Чим відкрити та конвертувати формат WebP?

WebP

Формат WebP можна часто зустріти в інтернеті, наприклад якщо відкрити картинку в Google Play. Хоча якщо ви хочете зберегти зображення з Google Play в іншому форматі, то це легко зробити без використання онлайн сервісів чи конвертерів. Відкриваємо зображення, тоді в адресній стрічці браузера видаляємо частину URL адреси.

20-ти кратне прискорення Adobe Photoshop

20-ти кратне прискорення Adobe Photoshop

Мова стосується, в першу чергу, тих користувачів, які працюють із багатошаровими зображеннями у растровому редакторі Adobe Photoshop. Може ви вже помічали, що зберігання таких файлів може займати багато часу. У тому випадку, якщо ви не любите витрачати час на очікування, а дискового простору маєте чимало, то можете змінити в налаштуваннях єдину опцію та прискоритися із зберіганням PSD-файлів до 20 разів.

© 2020-z-soft