How do I open a HEIF image on my computer?

На зміну найпоширенішому формату зображень JPEG прийшов більш сучасний HEIF. Майже по всіх характеристиках він виграє у свого конкурента, проте ще не так широко поширений. Найчастіше з ним зустрічаються користувачі компанії Apple. Файли формату HEIF (High Efficiency Image File) можуть мати розширення .heic або .heif.

How do I upload all images from Google Photos?

Рано чи пізно місце на Google-диску закінчиться і кожен постане перед вибором купівлі додаткових мегабайтів, або захоче завантажити всі зображення на комп’ютер для надійного зберігання. Цей процес можна виконати швидко, експортувавши всі фото одразу.

How to align the horizon line in the photo?

Часто фото виходять не такими як хотілося б. Одна із проблем – неправильно виставлений горизонт. Фото виходить нахиленим в одну із сторін. Розглянемо як за допомогою безкоштовної програми можна виправити таку ситуацію.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP — Windows 10 (x86 / x64)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

AVS Image Converter

AVS Image Converter – це проста, безкоштовна та інтуїтивно зрозуміла програма для роботи із графічними зображеннями. Софт допоможе змінити формат зображення за заданими параметрами.

WebP

Формат WebP можна часто зустріти в інтернеті, наприклад якщо відкрити картинку в Google Play. Хоча якщо ви хочете зберегти зображення з Google Play в іншому форматі, то це легко зробити без використання онлайн сервісів чи конвертерів. Відкриваємо зображення, тоді в адресній стрічці браузера видаляємо частину URL адреси.