Автоматичний підрахунок у Microsoft Office Word

Automatic counting in Microsoft Office Word

Можливо, не всі знають, що в редакторі Microsoft Office Word можна застосовувати прості формули (додавання, знаходження максимального та мінімального числа, множення та ін.).

Як відкрити зображення в форматі HEIF на комп’ютері?

How do I open a HEIF image on my computer?

На зміну найпоширенішому формату зображень JPEG прийшов більш сучасний HEIF. Майже по всіх характеристиках він виграє у свого конкурента, проте ще не так широко поширений. Найчастіше з ним зустрічаються користувачі компанії Apple. Файли формату HEIF (High Efficiency Image File) можуть мати розширення .heic або .heif.

Як керувати камерою TP-LINK Tapo C200 з комп’ютера та альтернативних програм на ОС Андроїд?

How to control the TP-LINK Tapo C200 camera from a computer and alternative programs on Android?

Я вже розказував як налаштувати камеру TP-LINK Tapo C200 для роботи із офіційним додатком. Але не всі знають, що цією камерою можна керувати, використовуючи альтернативне програмне забезпечення, з комп’ютера або смартфону. Потрібно лише вказати правильні налаштування. Думаю, що і решта моделей Tapo зможуть працювати аналогічно.

Як завантажити та встановити кодек H.265 (інша назва HEVC) на ОС Windows 10?

Тип програми: AppxBundle
Підтримувані ОС: Windows 8/10/11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

How to add and install the H.265 codec (called HEVC) on Windows 10?

Новий алгоритм HEVC гарантує більш високу якість при відмінному стиснені. Цей формат прийшов на зміну всім відомого кодека H.264. Більшість сучасних програвачів мають в своєму арсеналі відповідний кодек (наприклад, VLC). Але ми розглянемо як завантажити та встановити кодек H.265 на ОС Windows 10 та Windows 11 для того, щоб його міг використовувати будь-який програвач, включаючи вбудований.

Як вимкнути фонові програми в середовищі ОС Windows 10?

How do I turn off background programs in Windows 10?

Фонові програми можуть значно навантажувати комп’ютер та зменшувати час автономної роботи від батареї. Таких програм може бути досить багато, все залежить від того, скільки їх було передвстановлено та скільки інсталювали ви. Але їх можна дуже легко вимкнути. Мова піде про програми, які інстальовані із Microsoft Store.

© 2020-z-soft