Помилка {PAGE\*MERGEFORMAT} в програмі Word

Сьогодні будемо говорити про так звану помилку при нумерації сторінок. Хоча насправді це не помилка. Для прикладу, ви пронумерували сторінки, але замість нумерації отримали текст {PAGE\*MERGEFORMAT}.

→ Вставляння стрілок в текстові редактори ←

Будемо вставляти стрілки в текстові редактори. Для цього скористаємося сполученням клавіш.

У відео буде використовуватися клавіша Alt та цифровий блок на клавіатурі. Він знаходиться справа, але його може не бути на деяких клавіатурах та ноутбуках.

Як створити ярлик для запуску Google Chrome в режимі інкогніто?

Якщо ви хочете швидко відкривати свій браузер у приватному режимі, то для цього потрібно створити ярлик. Якщо такий ярлик прикріпити на панель завдань, то запустити режим інкогніто можна одним кліком.

Для створення такого ярлика потрібно виконати наступне:

Створення віртуальних робочих столів в середовищі ОС Windows 10

Віртуальні робочі столи дадуть можливість зосередитися на виконанні певних завдань, відсортувавши, наприклад, програми які використовуються для роботи та програми розважального характеру. Так можна зосередитися на виконанні поставленого завдання і після його завершення відкрити інший робочий стіл та розпочинати виконання наступного. Для створення віртуальних робочих столів потрібно виконати наступні дії:

Як написати знак ± (плюс-мінус) в Microsoft Office Word?

Будемо писати знак ± не лише в програмі Microsoft Office Word, але й у будь-якому текстовому редакторі, включаючи всім звичний Блокнот. Для того, щоб написати знак ± потрібно виконати наступне.