Безкоштовна електронна книга «Введення в Windows Server 2016» на російській мові

Компанія Microsoft випустила безкоштовну книгу в електронному форматі для всіх хто хоче ближче познайомитися із Windows Server 2016, а також для тих хто з ним уже знайомий та хоче поглибити знання.

Windows Server 2016 — серверна операційна система, якою користуються великі та малі організації. Дана книга присвячена всім нововведенням даної ОС, а матеріал викладається у формі, що доступна для професіоналів усіх рівнів. Книга написана експертами у даних областях та тими, хто брав учать в розроблені даної ОС. Книга містить в собі відомості про всі вдосконалення та нововведення, що відбулися в Windows Server 2016.

Інструкція для користувача по програмі ProShow Producer 7

Зараз вже багато хто знайомий із програмою ProShow Producer. Хто не знайомий, то це найкраща (на мою думку) програма для створення презентацій із масою налаштувань. Причому її інтерфейс одночасно простий і складний. Якщо ви початківець, і маєте хоч невелике уявлення про слайд-шоу, то створити просту презентацію із своїх фото буде нескладно. І навпаки, якщо ви творча людина і хочете професійно підійти до створення слайд-шоу — не має проблем. В програмі є налаштування, що забезпечать потрібними інструментами та ефектами самих прискіпливих.