Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Wi-Fi profile management program

Якщо стандартних інструментів в операційній системі через певні причини недостатньо, то можна спробувати програму Wifinian, яка може показувати інформацію по мережі, виконувати керування профілями та задавати пріоритет використання.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Mac OS X/Windows
Ліцензія: Залежить від версії
Мова інтерфейсу: Російська

NetSpot — програма для аналізу безпровідних Wi-Fi мереж

Найкраща та безкоштовна програма для проведення аналізу та наступним внесенням поправок, із метою зробити свою мережу більш стабільною та якісною.

Дане професійне програмне забезпечення дозволить просканувати та покращити Wi-Fi мережу. Все що потрібно — це встановити її на Mac OS X чи Windows. Можна абсолютно безкоштовно виконати найкраще розміщення всіх пристроїв своєї мережі аби налаштувати їх на максимальну швидкодію. Дане рішення буде особливо актуальним не лише вдома, а й в офісі.

Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7 (Mac)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Hotspot

Ще одна програма в колекцію для створення точки доступу зі свого ПК чи ноутбука/нетбука. Створіть точку доступу та підключайтеся до неї із iPhone, IPod, IPad, Android телефонів, PSP, Xbox, Kindle, iWatch, Google Glass і інших смартфонів, електронних книг, зовнішніх медіа-плеєрів, ігрових консолей, розумних годинників і навіть інших ноутбуків.

Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Ліцензія: Безкоштовна (лише базові функції)
Мова інтерфейсу: Англійська

Wireless Hotspot Maker

Потрібно швидко створити точку доступу? Придумайте для неї назву та пароль, а програма Wireless Hotspot Maker створить її за лічені секунди. Для того щоб надати в спільне користування інтернет для всіх пристроїв, потрібно вибрати назву підключення (своє інтернет підключення) інтернет якого ви хочете роздавати. За допомогою даної програми можна підключати до 10 пристроїв. Щоб підключитися, потрібно вибрати назву створеної мережі та ввести пароль, який використовувався для створення точки.

Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Mhotspot

Для того щоб роздавати інтернет необов’язково потрібний маршрутизатор. Достатньо адаптера Wi-Fi у вашому комп’ютері. За допомогою цього абсолютно безкоштовного програмного забезпечення можна перетворити свій ПК із операційною системою Widows 7-10 в точку доступу. Таким чином одне підключення до інтернету (LAN, Ethernet, Data-Card, 3G / 4G, Wi-Fi) можна використовувати на всіх своїх пристроях, наприклад, ноутбуках, iPhone, Android телефонах, PDA, iPads та ін.