Огляд електросамоката Lenovo M2 Electric Scooter + відео

Review of the Lenovo M2 Electric Scooter electric scooter + video

Хочу поділитися своєю думкою щодо самоката Lenovo M2 Electric Scooter, який не так давно появився у магазинах за скромною, якщо порівнювати із аналогами, ціною.

Півень (серга) для велосипеда WINNER SOLID-WRX 29"

WINNER SOLID-WRX 29

Техніка приносить задоволення поки вона працює. Рано чи пізно приходить час ремонту. Одна із деталей, яка часто ламається називається півень або серга. Підібрати її до рами важко. Виконувати потрібно це методом підбору (якщо на місцевому ринку дана деталь в наявності. В моєму випадку місцевий ринок таких послуг не пропонує). В інтернет-магазині виконати таку маніпуляцію не просто. У мене вийшло з першого разу, тому пропоную економію вашого часу:)

Фітнес-браслет HUAWEI Band 4 Pro, характеристики

HUAWEI Band 4 Pro

Фірма HUAWEI недавно випустила оновлену версію свого спортивного браслета Band 4 Pro. Дизайн залишився таким же як і в минулорічного Band 3 Pro. Оновлена версія має AMOLED-дисплей з розміром 0,95-дюймів, розширення якого складає 240х120 пікселів. Корпус виготовлений з металу та загартованого скла.

Велосипедне металічне кріплення для телефона

Aubtec

Телефонних кріплень для велосипеда є надзвичайно велика кількість. Всі вони вироблені з різних матеріалів, мають різні способи кріплення та відповідно, різну ціну. Серед такого мультивибору можна зустріти алюмінієві кріплення, які мають для когось ряд переваг, а для когось – недоліків. Варіантів металічних також безліч. Я для себе придбав найдешевший варіант фірми Aubtec.

Габаритний ліхтар для велосипеда MEILAN X6

MEILAN X6

Безпека на дорозі повинна бути головніше всього. Тому купити та використовувати габаритні ліхтарі – необхідність. Особливо, це стосується дітей, які вже катаються на дорозі. Але дешеві ліхтарі, скоріш за все будуть із неякісних китайських матеріалів, на довгу службу розраховувати не прийдеться. Розглянемо характеристики MEILAN X6 – заднього ліхтаря, який має невисоку ціну та працює у мене більше як півроку.

© 2014-2022