Механічні дискові гальма з подвійним підведенням

Механічні дискові гальма з подвійним підведенням

Хто шукає заміну для своїх дискових механічних гальм та хоче отримати якісний продукт, то зверніть увагу на гальма фірми NUTT. Відмінною особливістю їх являється система подвійного підведення.

Повороти та стоп для велосипеда

Повороти та стоп для велосипеда

Якщо ви хочете почуватися на дорозі безпечніше, то крім пасивних засобів, буде не зайвим докупити мигалку на акумуляторі. Вибір китайського обладнання досить великий. Хочу поділитися досвідом від використання двох моделей задніх габаритів із поворотами. Обидві мають пульт дистанційно керування, який кріпиться на рулі. Нижче все про переваги та недоліки.

Огляд електросамоката Lenovo M2 Electric Scooter + відео

Review of the Lenovo M2 Electric Scooter electric scooter + video

Хочу поділитися своєю думкою щодо самоката Lenovo M2 Electric Scooter, який не так давно появився у магазинах за скромною, якщо порівнювати із аналогами, ціною.

Півень (серга) для велосипеда WINNER SOLID-WRX 29"

WINNER SOLID-WRX 29

Техніка приносить задоволення поки вона працює. Рано чи пізно приходить час ремонту. Одна із деталей, яка часто ламається називається півень або серга. Підібрати її до рами важко. Виконувати потрібно це методом підбору (якщо на місцевому ринку дана деталь в наявності. В моєму випадку місцевий ринок таких послуг не пропонує). В інтернет-магазині виконати таку маніпуляцію не просто. У мене вийшло з першого разу, тому пропоную економію вашого часу:)

Фітнес-браслет HUAWEI Band 4 Pro, характеристики

HUAWEI Band 4 Pro

Фірма HUAWEI недавно випустила оновлену версію свого спортивного браслета Band 4 Pro. Дизайн залишився таким же як і в минулорічного Band 3 Pro. Оновлена версія має AMOLED-дисплей з розміром 0,95-дюймів, розширення якого складає 240х120 пікселів. Корпус виготовлений з металу та загартованого скла.

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com