Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.2 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Linguee

Пропоную для ознайомлення та можливого подальшого використання словник Linguee. Розробка від авторів відомого онлайн та офлайн перекладача DeepL.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Word, Excel, PowerPoint

Не так давно компанія Microsoft випустила новий офісний мобільний додаток, який об’єднує Word, PowerPoint, Excel та інші компоненти. Таким чином, встановивши одну програму – користуватися можна відразу декількома в об’єднаному інтерфейсі.

Додаток поки що з маркету встановити не вийде, так як це бета версія і може містити помилки. Але якщо ви бажаєте одним із перших випробувати новинку, то потрібно виконати такі дії:

Переводимо текст в Gmail, Google Chrome та інших додатках

На десктопної версії браузера Google Chrome переклад виконується дуже просто — правий клік мишкою → в контекстному меню вибрати переклад. Те ж можна зробити і при читанні листів у браузерній версії Gmail. Але як бути при отриманні листа на незрозумілій мові у телефонній версії поштового клієнта Gmail?

Правильно, встановити перекладач. Я так і зробив. Спробував декілька різних версій але не сподобалася жодна. Із інтеграцією багато перекладачів мають проблеми.

Підтримувані ОС: Android 4.1 або новіша версія
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Російська/англійська та ін.

Універсальний калькулятор та конвертер для ОС Android

Є інструменти, які просто необхідно завжди мати «під рукою». До них можна віднести калькулятор та конвертер. Перший необхідний абсолютно всім, другий — використовується при потребі. Такою універсальною програмою являється CalcKit. На вас чекають більше 150 різних інструментів — унікальних калькуляторів та конвертерів величин. Програма має унікальний науковий калькулятор, який можна налаштовувати, створювати власні калькулятори та конвертери. А особливий легко налаштовуваний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс різко відрізняють CalcKit від конкурентів. 

Office Lens

Office Lens — кишеньковий сканер за допомогою якого можна зображення перетворювати на PDF, Word і PowerPoint, а також зберігати зображення до OneNote або OneDrive. За допомогою додатка можна робити копії своїх документів, візитних карток чи плакатів. Зображення може бути обрізане до потрібного розміру, програма зменшить відблиски та тіні. Друкований чи рукописний текст буде розпізнано автоматично за допомогою технології OCR. Таким чином документ можна буде відредагувати, використовуючи офісні редактори.