Instructions for connecting the 220V 110 ° PIR motion sensor

На фото вище недорогий та компактний датчик руху, що працює від мережі змінного струму в діапазоні 100-240 вольт. Продається на різних інтернет-площадках або на AliExpress. Він досить компактний, тому може застосовуватися в ситуаціях, де розмістити великогабаритний датчик неможна. Знизу схема підключення в картинках.

Інструкція російською мовою до мультиметрів DT 9205A, DT 9208A

Нижче можна завантажити та/або переглянути інструкцію використання до китайських мультиметрів DT 9205A, DT 9208A.

velo

Це запитання задає практично кожен, хто купує свій перший велосипед або раніше не придавав особливої уваги змащуванню двоколісного (3, чи навіть і більше колісного) друга. Адже велосипед – це не автомобіль, не мотоцикл чи якась там інша річ з мотором, і для змащування піде будь-яке мастило, що завалялося в гаражі. Так можна подумати і особливо не перейматися та не витрачати на таку ніби то дрібницю часу. Проте це не зовсім так. І якщо ваш велосипед коштує немалих грошей, то на рахунок правильно підібраного мастила задуматись варто. Давайте разом розбиратися, яким мастилом, які деталі можна змащувати, а від якого краще відмовитися.

velo

Хочу поговорити сьогодні про велосипед. Хоча тематика даного сайту інша, але, думаю, що більшість відвідувачів мають велосипед самі або принаймні він є у вашої малечі. Поговоримо який ключ потрібний для зняття штанів велосипедної вилки.

Налаштування безпровідного велокомп’ютера SunDing SD- 576C, ввімкнення підсвічування

SunDing SD- 576C – являється недорогою моделлю велокомп’ютера із великою кількістю функцій, більшість із яких відсутні у фірмових моделях із вдвічі, тричі більшою ціною.