Потужний ліхтарик-брелок

Потужний ліхтарик-брелок

Замовив для себе 2-х доларовий ліхтарик, який виконаний у формі брелока. В брелоку передбачена відкривачка для пляшок, декілька біт для викручування чи закручування шурупів та ключ, який, можливо, в екстреній ситуації допоможе відкрутити або закрутити болт/гайку. Також вмонтований бойок за допомогою якого можна розбити скло. Чесно кажучи, не очікував, що за таку ціну ліхтар може так яскраво світити.

Якісні жала до паяльника

900M-T

Зараз такий час, що покупка якісного жала до паяльника може дорівнювати ціні недорогого паяльника. Хочу познайомити з непоганим виробником, який пропонує широкий асортимент продуктів.

Огляд зарядних пристроїв від автомобільного прикурювача

Cigarette lighter charger

Я вже протестував багато зарядних пристроїв, які працюють від прикурювача і можу зробити деякі висновки та рекомендації. Скажу зразу, що не варто купувати безіменні заряді пристрої. Нічого хорошого з цього не вийде і в кращому випадку вони просто згорять.

Сонячний PWM контролер з можливістю редагування параметрів

Сонячний PWM контролер BSC

Якщо у вас є бажання створити невелику сонячну станцію та використати LiFePo4 або Li-ion акумулятори з можливістю програмування, то зверніть увагу на контролери BSC. Інколи зменшити на 0,1-0,2 вольта напругу повного заряду просто необхідно, крім того, дані контролери вміють регулювати силу струму заряду акумуляторів.

Надзвичайно яскравий кемпінговий ліхтарик

Надзвичайно яскравий кемпінговий ліхтарик

Хочу познайомити відвідувачів сайту із потужним ліхтариком, який можна використовувати вдома та брати із собою в дорогу. По суті, ліхтарик можна віднести до кемпінгового. Зразу скажу, що ціна на нього досить висока, але дешеві аналоги мають зовсім погані акумулятори і світять недовго.

© 2014-2022