Огляд Powerline-адаптерів TENDA PH5

Review of TENDA PH5 Powerline Adapters

Powerline-адаптери – це прекрасний спосіб провести інтернет, використовуючи для цього звичайну мережу на 230 вольт. Не потрібно додатково проводити мережний кабель й переживати через втрату сигналу за грубими стінами з бетону. Дана технологія буде працювати там, де інші рішення можуть бути невдалими. Недавно придбав собі комплект Powerline-адаптерів TENDA PH5 AV1000 (P3 1 шт, PA6 1шт). Один з них під’єднується до розетки та безпосередньо до роутера через мережний кабель, а інший вмикається в розетку там, де потрібно роздавати інтернет.

Огляд акумуляторної викрутки TONFON 4 V

TONFON 4 V cordless screwdriver review

Після шуруповертів популярність стали набирати акумуляторні викрутки. І якщо одні моделі більше схожі на дитячі іграшки, то інші можуть значно полегшити роботу. На мою думку, викрутка TONFON має всі шанси стати незамінним помічником у багатьох домашніх справах. Звісно, шуруповерт вона не замінить. А завдяки непоганій потужності та меншим габаритам буде кращим варіантом у багатьох ситуаціях.

Інструкція до 3D-ручки SMAFFOX SMA-1plus

Інструкція до 3D-ручки SMAFFOX SMA-1plus

Я ніколи сильно не цікавився 3D-ручками, поки не купив таку іграшку для своєї доньки на подарунок. Після покупки виникли деякі запитання щодо використання пристрою. Тому вирішив розказати та показати все для початківців (стаття та відео не будуть цікавими для тих, у кого вже були або є такі пристрої).

Як самостійно виконати дублювання RFID-брелків?

How to duplicate RFID keychains yourself?

Якщо у вашому будинку на дверях встановлений домофон і ви хочете самостійно виконати дублювання брелка, то потрібно купити дублікатор, який зведе дану процедуру до натискання кількох кнопок.

Розумна розетка Tuya Smart WiFi Head (Smart Plug)

Smart socket Tuya Smart WiFi Head (Smart Plug)

Я вже розповідав про розумну розетку TP-LINK Tapo P100. Недавно придбав ще одну модель – Tuya Smart WiFi Head, яка потужніша від попередньої. Виникла потреба підключати пристрої потужністю 2000W, а в TP-LINK Tapo P100 максимально допустиме навантаження 2300W (10A). Зрозуміло, що вона при навантаженні в 2000W буде працювати на верхній межі своїх можливостей.

© 2014-2022