UpdateURLs

Після зміни доменного імені сайту, або при перенесенні локальної версії на хостинг можуть виникати різні помилки: 404 (дані не знайдені), відсутні зображення через невірні URL-ли, неробочі посилання в меню, непрацююча пагінація та ін.

Версія Wordpress: 4.2 та вище
Мова: Російська
Тип: Плагін

Clearfy

Всім відомо, що швидкодія Wordpress сильно знижується при добовому відвідуванні понад 300 осіб, із-за великої кількості записів, неоптимізованої бази даних. Залежить сильно також вона від кількості встановлених плагінів, а також від їхньої якості. В мене, у першу чергу, на Wordpress сайтах виникають неприємні ситуації надмірного навантаження на хостинг. І таку проблему потрібно якось вирішувати.

Версія Wordpress: 3.5 або вище
Мова: Англійська
Тип: Плагін

Зображення до/після для Wordpress (Twenty20 Image Before-After)

В попередній статті я розповідав про безкоштовний плагін для Joomla, що виконує реалізацію виведення зображення до та після, щоб можна було порівняти два зображення при редагуванні із оригіналом.

Twenty20 Image Before-After буде корисним для людей різних професій, дизайнерам, архітекторам, а також для всіх, кому потрібно виконати порівняння двох зображень в гарному дизайні.

Akusara - Multipurpose Blog Theme – сьогодні безкоштовно

Преміальна тема Akusara - Multipurpose Blog Theme, яку обмежений час можна завантажити безкоштовно. Для цього ви повинні бути зареєстровані на сайті themeforest. Якщо ви цього не зробили, то саме час.

Версія Wordpress: 4.0 та вище
Мова: Англійська
Тип: Плагін

Post Views Counter

На відміну від Joomla!, щоб мати змогу бачити статистику кількості переглядів конкретного запису чи сторінки у Wordpress потрібно написати код самому або встановити простий плагін, який візьме збір статистики на себе. Якщо цікавить останній варіант, то плагін Post Views Counter стане хорошим вибором. Крім того, він сумісний із плагінами для кешування.