Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.4 та вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Mi Fit

Mi Fit – додаток, який підтримує роботу із такими пристроями як Mi Band, Amazfit Bip, Mi Body Composition Scale, Mi Scale, Amazfit Pace та багатьма іншими.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.3 та вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Notify Fitness

Для всіх власників функціональних браслетів Mi Band від Xiaomi потрібно встановити додаток, який буде відслідковувати активність та виконувати синхронізацію. Всі дані з браслета будуть передаватися на ваш смартфон та відображатися у зручному для розуміння вигляду.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна/Платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Endomondo – один із найкращих спорт трекерів

Ми звикли із тим, що кожен «розумний» браслет чи годинник ідуть у комплекті із фірмовим програмним забезпеченням, яке необхідно завантажити для вашої операційної системи. Але існують більш просунуті додатки із гнучкими налаштуваннями, що можуть стати чудовою альтернативою. І одна із таких програм – це Endomondo.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.4 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська

Програма для відслідковування вашої активності Huawei Health (Здоров’я)

Для всіх хто живе активно та хоче відслідковувати свою діяльність існує якісна та надійна програма — Huawei Health (Здоров’я). Дозволяє відслідковувати такі види діяльності як ходьба, біг, велосипед. Інформація про діяльність відслідковується по GPS, а також використовується акселерометр смартфона. Тому, навіть при відсутності GPS датчика програма зможе рахувати кроки при ходьбі та бігові.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.1 і вище
Ліцензія: Програма платна
Мова інтерфейсу: Англійська

PeakFinder AR — додаток, який покаже вершини

Як на мене — програма PeakFinder AR просто незамінна для мандрівників, туристів та ще людей багатьох професій. Вона вміє показувати назви гірських вершин. Потрібно просто навести смартфон і все!