RSComments!

В повній новині можна завантажити українізатор для популярного компонента коментування для CMS Joomla! Це – RSComments!, про який вже згадувалося на сайті. Дана система коментування легка, має малий розмір інсталятора та швидку роботу, гнучкі налаштування.

Русифікатор для JSitemap Professional

Карта сайта являється досить важливим елементом для пошукової оптимізації вашого ресурсу. Можу із впевненістю сказати, що JSitemap Professional являється лідером серед компонентів даного класу. В даного компонента один мінус — він не має безкоштовної версії.

Пропоную русифікатор до даного компонента, який дасть можливість повноцінної роботи для користувачів, які не знають англійської.

Українізатор для плагіна пошуку — RokAjaxSearch

Плагін RokAjaxSearch являється легким та простим засобом для організації пошуку на сайті. Плагін доступний для Wordpress та  Joomla і абсолютно безкоштовний.

Даним плагіном я користуюся на багатьох сайтах. І на всіх він працює прекрасно. Лише у деяких випадках потрібно було підправити стилі.

Login With Ajax
 

В одному із записів я вже згадував про чудовий плагін, який можна використовувати для реєстрації та авторизації користувачів на сайті (блозі) Wordpress. Так от, можливо, комусь потрібно переклад даного плагіна на українську мову.

Русифікатор SEO Glossary

Русифікатор для компонента SEO Glossary. Це популярний та гнучкий компонент для створення глосаріїв. Детально про компонент можна прочитати за наступним лінком. Купити компонент можна на сайті розробників.

Перекладена адміністративна та фронтальна частина сайту.