Information on the site. How to find out on which engine the site works?

Відповідь на назву статті досить проста – потрібно встановити розширення для браузера Wappalyzer.

How to clear a web page of html tags

Більшість користувачів інтернету не потребує такого інструменту. Але все-таки іноді може виникнути ситуація, коли потрібно очистити інтернет-сторінку від зайвого сміття.

Compressor.io

Найчастіше зменшувати розмір зображень приходиться веб-розробникам, блогерам, адміністраторам сайтів та ін. Я вже розказував про сервіс із відмінним стисненням TinyPNG. Сьогодні знайомлю із сервісом Compressor.io, який також має відмінні параметри стиснення.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: MacOS & Windows
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська

Локальний веб-сервер MAMP

Існує достатня кількість веб-серверів, які допоможуть запустити локально ваш проект. Серед них такі як Open Server, Denwer, XAMPP та ін. Сьогодні поговоримо про MAMP. Розробники зробили гідний продукт, який зводить до мінімуму потребу в налаштуванні та адмініструванні вашого локального сервера. Він працює із коробки. Встановили і можна приступати до розгортання локального веб-сайту.

Безкоштовні Push-сповіщення та розсилки для сайту/магазину

Без взаємодії із користувачами в наш час не може обійтися жоден бізнес та успішний інтернет магазин. Але правильно вибрати сервіс для доставки листів та коротких Push-сповіщень не так то і просто. В попередній статті я вже описував сервіс для доставки сповіщень OneSignal та його плагін для CMS Wordpress. Після того було протестовано ще з десяток різних сервісів та вибраний один для своїх власних цілей. Думаю, що він для вас також сподобається.