Вологозахищена сумка на багажник велосипеда від West Biking

Вологозахищена сумка на багажник велосипеда від West Biking

Сумка має чудовий вигляд, тримає форму, по боках виконана з міцного матеріалу, легко та швидко кріпиться до багажника, її можна закинути на плече, прикріпивши ремінь, який йде в комплекті.

Тестування акумуляторних ламп з AliExpress на тривалість роботи

Тестування акумуляторних лам з AliExpress на тривалість роботи

Провів тест недорогих акумуляторних ламп на тривалість свічення. У мене в наявності декілька типів таких ламп. Тестування проводив на максимальному режимі яскравості.

Інвертор на 48 вольтів з чистою синусоїдою, огляд та характеристики

Інвертор на 48 вольтів, огляд та характеристики

Найпоширеніші інвертори на 12/24 вольти. Але також можна знайти моделі на 48 та 60 вольтів. Останні будуть цікаві, в першу чергу тим, у кого наявний електротранспорт. Купивши такий інвертор, можна взяти акумулятор з електровелосипеда, скутера чи мотоцикла (якщо він знімний) та отримати джерело енергії змінного струму.

Огляд зарядного пристрою на 58,4 (48) вольта від фірми Wate

Огляд зарядного пристрою на 58,4 (48) вольта від фірми Wate

Купив для зарядки акумулятора до електровелосипеда зарядний пристрій від фірми Wate. Брав для збірки із літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePo4) на 16s. Акумулятор складається із 16-ти елементів формату 33140 фірми EVE. Номінальна напруга акумулятора становить 48 вольтів, максимальна 58,4 вольта (хоча я до такої напруги не заряджаю). В налаштуваннях BMS плати виставив напругу 56,8 вольта. При таких налаштуваннях припадає 3,55 вольта на один елемент.

Огляд зарядних пристроїв від автомобільного прикурювача

Cigarette lighter charger

Я вже протестував багато зарядних пристроїв, які працюють від прикурювача і можу зробити деякі висновки та рекомендації. Скажу зразу, що не варто купувати безіменні заряді пристрої. Нічого хорошого з цього не вийде і в кращому випадку вони просто згорять.

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com