Інвертор із правильною синусоїдою від Baseus

Інвертор із правильною синусоїдою від Baseus

Для такого обладнання як газові котли потрібні інвертори із правильною синусоїдою. Недавно придбав для себе такий інвертор від фірми Baseus, яка досить популярна не лише на китайському ринку, але й за його межами. Їхні пристрої коштують не дешево, але й якість на порядок вища ніж у конкурентів. Існує три типи таких інверторів: на 150, 300 та 500W. Я придбав потужністю 300W. Нижче розкажу про характеристики та певні висновки, які я зробив після поки що нетривалого використання.

Інструкція до 3D-ручки SMAFFOX SMA-1plus

Інструкція до 3D-ручки SMAFFOX SMA-1plus

Я ніколи сильно не цікавився 3D-ручками, поки не купив таку іграшку для своєї доньки на подарунок. Після покупки виникли деякі запитання щодо використання пристрою. Тому вирішив розказати та показати все для початківців (стаття та відео не будуть цікавими для тих, у кого вже були або є такі пристрої).

Як самостійно виконати дублювання RFID-брелків?

How to duplicate RFID keychains yourself?

Якщо у вашому будинку на дверях встановлений домофон і ви хочете самостійно виконати дублювання брелка, то потрібно купити дублікатор, який зведе дану процедуру до натискання кількох кнопок.

Огляд акумуляторного велосипедного насоса від Xiaomi

Review of the battery bicycle pump from Xiaomi

Буває, що возиш насос з собою, а колеса цілі та не пробиваються. А тут один раз забув і маєш з чим повозитися:). Так що возити з собою хоч якийсь насос просто необхідність. Можна ручний. Вони невеликі, легкі, мають спеціальні кріплення на раму, або їх можна просто положити в рюкзак. Проте колесо накачати таким насосом швидко не вийде. Тому варто задуматися про автоматичний аналог. Я так і зробив, придбавши Xiaomi Mi Portable Air Pump.

Мобільна батарея BASEUS Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 10000mAh 22.5W

BASEUS Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank

На мою думку, мобільна батарея Baseus Adaman 10000mAh 22.5W непоганий вибір за співвідношенням ціна/якість. В декількох словах розкажу про свої враження від покупки.

© 2014-2022