INTERTOOL RT-1107

INTERTOOL RT-1107 – це модель потужністю 120 Вт. Працює з клейовими стрижнями діаметром від 10.8 до 11.5 мм. Продуктивність 13-30 г/хв.

Паяльник за 6$ з AliExpress

До вашої уваги 80 ватний паяльник з можливістю регулювання температури від 180 до 500 °C.

Продавець заявляє потужність 80 ват, яка досягається керамічним нагрівальним елементом. Паяльник оснащений цифровим дисплеєм, температура регулюється за допомогою двох кнопок. Для швидкого збільшення або зменшення потужності потрібно натиснути і утримувати кнопку + або -. Для точного коректування температури на кнопках потрібно виконувати короткі натискання.

Компактний блок живлення

Характеристики пристрою:

Роздільна здатність напруги дисплея 0,01 В, заводська точність ±0,1 В. Точність струму 0,001 А, заводська точність ±0,05 A.

Підтримка різних протоколів швидкої зарядки, QC2.0 3.0, FCP SCP AFC.

Електронні ваги з навантаженням до 500 грамів

На огляді електронні ваги для зважування предметів до 500 грамів. Існує декілька модифікацій, які відрізняються максимально допустимим навантаженням. Це може бути варіант із максимальним навантаженням 200 грамів, або навіть до 3 кілограмів (при збільшенні допустимої ваги, зменшується точність). Платформа виготовлена з нержавіючої сталі. Наявне автоматичне вимикання при бездіяльності.

Цифровий штангенциркуль з AliExpress

На огляді цифровий штангенциркуль, який на AliExpress можна купити за 2-3 долари.

Працює пристрій від 1 батарейки формату SR44/LR44, яка входить в комплект постачання. Діапазон вимірювання становить від 0 до 155 мм. Оснащений цифровим дисплеєм. Наявні три кнопки. Перша вмикає та вимикає пристрій. Друга змінює величину вимірювання (доступні міліметри та дюйми), а третя задає нульове значення в будь-якій точці. З цієї точки можна заново розпочинати вимірювання.