DreamPlan Home Design Software

DreamPlan Home Design Software - програма, що у 3D режимі допоможе створити план будинку, квартири та ін. В будинку чи квартирі можна змінювати текстури,  розставити меблі, кухню і так далі. Також можна облаштувати сад - для цього у програмі наявні такі заготовки як дерева, кущі, квіти.

Magic Particles 3D

Magic Particlesце спеціалізований редактор спецефектів. Палаючий текст, комета, що летить, танець осіннього листя під поривами вітру, снігова завірюха і різнокольоровий туман, щупальця дивовижних тварюк, що звиваються, химерні силуети рослин - всі ці та багато інших образів можуть бути не тільки створені в цій програмі, але і вставлені в ваші фотографії і відеозаписи. Програма буде дуже корисна не тільки любителям прикрасити домашнє фото і відео, але і дизайнерам. Прикрасити весільне відео? Додати новорічної свіжості в ролик або банер? Немає нічого простішого! Програма настільки проста і зручна у використанні, що будь-хто зможе створити спецефекти світового рівня всього за пару хвилин і кілька кліків мишки!

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D - безкоштовний додаток для комп'ютерного моделювання інтер'єру. Sweet Home 3D допоможе вам віртуально розставити меблі по кімнатах вашого житла, вибираючи найбільш вдале розташування наявних елементів. Sweet Home 3D дозволяє попередньо переглянути інтер'єр в 2D (вигляд зверху), а також здатна візуалізувати кінцевий варіант розміщення меблів в 3D.

Pivot Animator

Pivot Stickfigure Animatorбезкоштовний додаток для створення двовимірних анімацій, що не вимагає особливих навичок малювання і володіє простим і зрозумілим інтерфейсом. Процес створення заснований на переміщенні частин фігур (людей, тварин, різних предметів тощо), складених з ліній і кіл, пов'язаних в окремих точках. Можна змінювати колір і розмір фігур. Збереження анімацій можливе в форматах .piv (скорочення від Pivot) або .gif.

Blender

Blender — безкоштовний пакет для створення тривимірної (3D) комп’ютерної графіки, що містить засоби моделювання, анімації, рендерингу, післяобробки відео, а також створення ігор. Функцій Blender цілком достатньо для роботи як звичайним користувачам, так і професіоналам. У програмі є всі основні інструменти, що використовуються в професійних 3D-редакторах.