Online tasks for studying computer science

Пропоную серію цікавих та корисних завдань, які допоможуть для дитини опанувати цікаву, корисну та практичну науку «Інформатика». Пропонуються різні типи завдань із різними рівнями складності. Можна використовувати, починаючи з 1 класу (можливо, і раніше).

MY MAPS

Якщо потрібно на карту додати маркер, лінії, генерувати маршрут за вибраними маркерами, покращити сприйняття, розмістивши фото, то можна скористатися безкоштовним інструментом від компанії Google – «Мої карти».

Словники України онлайн – перевірка відмінювання та тлумачення слів

Онлайн сервіс, в якому зібрана величезна інформація із української мови. Словники України онлайн містять більше 250 тисяч слів. Просто введіть потрібне слово та отримайте його відмінювання в однині та множині. В принципі, даний сайт являється чудовим замінником паперовим варіантам із миттєвим пошуком.

Zygote Body

Zygote Body - це чудовий онлайн сервіс, який являє собою 3D атлас анатомії людини. Даний сервіс буде корисний викладачам, студентам, учням та всім хто цікавиться своїм тілом. Можна вивчати м'язи, нервову, травну, ендокринну та інші системи, органи, тканини і так далі. В пошук можна вводити те, що вас цікавить, але англійською мовою. Це прекрасний спосіб показати учням та студентам елементи людського тіла у високій якості.