Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows
Ліцензія: Безплатна
Мова інтерфейсу: Англійська

PyScripter – інтегроване середовище розробки для Python

PyScripter являється інтегрованим середовищем розробки для мови програмування Python. Останнім часом саме Python продовжує набирати популярність серед програмістів. Програма працює під керуванням операційної системи Microsoft Windows.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Linux, Mac та Windows
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Syntax highlighting editor - Kate

Kate – безкоштовний та багатофункціональний текстовий редактор з підсвіткою синтаксису багатьох мов програмування. У ньому реалізовані функції, які спростять перегляд та редагування ваших текстових документів.

Тип програми: jar
Підтримувані ОС: Всі
Ліцензія: Безкоштовна/Careware, LGPL
Мова інтерфейсу: Англійська

Arachnophilia

HTML-редактор Arachnophilia написаний на мові Java та являється наступником іншого редактора – WebThing.  Для роботи програми потрібне середовище Java, яке можна безкоштовно завантажити на свій комп’ютер з офіційного сайту.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP; Windows Vista; Windows 7; Windows 8; Windows 8.1; Windows 10
Ліцензія: Редактор безкоштовний
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Hekapad

Познайомтесь з альтернативою для блокнота OS Windows – текстовим редактором Hekapad, який має ширший функціонал. Більше не потрібно турбуватися, що ваш документ пропаде або буде пошкоджений через неправильне вимкнення комп’ютера або інші форс-мажорі обставини – документи зберігаються автоматично.

Тип програми: Portable/інсталятор
Підтримувані ОС: OS X, Windows, Linux
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Atom

Atom – безкоштовний текстовий редактор для програмістів, який підтримує спільну роботу над кодом. Можливості та функціонал можуть бути розширені за допомогою плагінів, які написані на Node.js та вбудовуються під керуванням Git.