Як в Google-класі вимкнути сповіщення електронною поштою?

Google-клас

За замовчуванням сповіщення про всі події, які відбуваються в класі автоматично дублюються на електронну пошту. З часом їх може назбиратися так багато, що інші листи буде знайти складно. Для вимкнення сповіщень на електронну пошту потрібно виконати наступне (приклад на комп’ютері через інтернет-браузер Google Chrome):

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

У нових версіях оболонки OneUI на телефонах Samsung Galaxy зліва від головного екрана може також бути активований екран Samsung Free. Якщо у вас декілька головних екранів, то при їх зміні ви часто будете відкривати Samsung Free. Для того, щоб деактивувати екран Samsung Free потрібно виконати наступне:

Як увімкнути годинник на заблокованому екрані Samsung?

Always On Display

Якщо ви хочете бачити на заблокованому екрані свого смартфона годинник, то необхідно активувати Always On Display. Для цього:

Віддалене керування камерою смартфона

Camera Remote

Сьогодні поговоримо про додаток Camera Remote. Це програмне забезпечення виконує одне завдання – віддалено (по Wi-Fi або Bluetooth) керує камерою смартфона або планшета, які працюють на операційній системі Андроїд.

Як переглянути історію сповіщень на телефонах Samsung на ОС Андроїд 11 та 12?

Notifications Android

Іноді можна ненароком закрити сповіщення із важливою інформацією. І відповідно виникає запитання як їх переглянути. Щоб можна було переглядати закриті сповіщення потрібні нескладні налаштування. На жаль, без них отримати доступ до історії не вийде. Тому рекомендую увімкнути дану опцію на постійній основі.

© 2014-2022