Як вийти із відкритого (паблік) каналу у Viber?

Якщо у вас час від часу з’являються повідомлення від каналів, які ви не хочете читати, а при подовженому натисканні на назві каналу ви можете тільки вибрати «Не турбувати 30 днів», то спробуйте виконати наступне.

Карбоновий кабель від Power Bank

Проведемо невеликий експеримент. Спробуємо до Power Bank-ка під’єднати карбоновий кабель з опором 33 Ом.

Як створити ярлик для запуску Google Chrome в режимі інкогніто?

Якщо ви хочете швидко відкривати свій браузер у приватному режимі, то для цього потрібно створити ярлик. Якщо такий ярлик прикріпити на панель завдань, то запустити режим інкогніто можна одним кліком.

Для створення такого ярлика потрібно виконати наступне:

Неодимові магніти, їхні характеристики, використання та мінуси

Неодимові магніти, також відомі як Nd2Fe14B магніти, відзначаються високою силою магнітного поля і здатністю утримувати магнітну потужність на довгий час. Це робить їх корисними у багатьох галузях і застосуваннях. Ось кілька з них:

Створення віртуальних робочих столів в середовищі ОС Windows 10

Віртуальні робочі столи дадуть можливість зосередитися на виконанні певних завдань, відсортувавши, наприклад, програми які використовуються для роботи та програми розважального характеру. Так можна зосередитися на виконанні поставленого завдання і після його завершення відкрити інший робочий стіл та розпочинати виконання наступного. Для створення віртуальних робочих столів потрібно виконати наступні дії: