Як додати на Google карту трек у форматі kmz/kml?

How do I add a kmz track to Google Maps?

Якщо ви записали трек у форматі kmz (або kml) та хочете його переглянути або змінити в Google картах або в Google Планета Земля, то потрібно виконати наступне:

Як змінити лаунчер (головний екран) в телефоні Samsung Galaxy на ОС Андроїд?

How to change the launcher (main screen) in the Samsung Galaxy phone on Android?

Якщо у вашій системі встановлено більше одного лаунчера, то рано чи пізно, ви захочете його змінити. Ситуація знайома багатьом користувачам сторонніх головних екранів. Можна просто видалити сторонній лаунчер і його функцію візьме на себе стандартний. Але якщо ви хочете просто його змінити, то потрібно виконати наступне:

Автоматичний підрахунок у Microsoft Office Word

Automatic counting in Microsoft Office Word

Можливо, не всі знають, що в редакторі Microsoft Office Word можна застосовувати прості формули (додавання, знаходження максимального та мінімального числа, множення та ін.).

Як відкрити зображення в форматі HEIF на комп’ютері?

How do I open a HEIF image on my computer?

На зміну найпоширенішому формату зображень JPEG прийшов більш сучасний HEIF. Майже по всіх характеристиках він виграє у свого конкурента, проте ще не так широко поширений. Найчастіше з ним зустрічаються користувачі компанії Apple. Файли формату HEIF (High Efficiency Image File) можуть мати розширення .heic або .heif.

Як керувати камерою TP-LINK Tapo C200 з комп’ютера та альтернативних програм на ОС Андроїд?

How to control the TP-LINK Tapo C200 camera from a computer and alternative programs on Android?

Я вже розказував як налаштувати камеру TP-LINK Tapo C200 для роботи із офіційним додатком. Але не всі знають, що цією камерою можна керувати, використовуючи альтернативне програмне забезпечення, з комп’ютера або смартфону. Потрібно лише вказати правильні налаштування. Думаю, що і решта моделей Tapo зможуть працювати аналогічно.

© 2020-z-soft