Як швидко обмінюватися файлами між телефоном та комп’ютером?

Тип програми: Онлайн інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 x64+
Ліцензія: Безплатна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Як швидко обмінюватися файлами між телефоном та комп’ютером?

Не так давно функція «Обмін поблизу» (Nearby Share) стала доступна не лише на смартфонах, але й на комп’ютерах. Перебуває програма все ще в бета-версії, але вже може працювати на більшості комп’ютерів, які відповідають параметрам (має бути Wi-Fi та Bluetooth). Налаштовується дуже просто.

Як зберегти відкриті вкладки після закриття браузера?

How to save open tabs after closing the browser?

Розглянемо ситуацію, коли ви переглядали певну інформацію та відкрили декілька вкладок. Все не дочитали, або просто хотіли пізніше переглянути певні деталі. Але після закриття браузера (аналогічно при вимкненні/перезавантаженні комп’ютера) замість попередніх вкладок відкривається головна сторінка (може бути будь-яка) або пуста вкладка. Для вирішення цієї проблеми потрібно виконати наступне:

Як вимкнути автозавантаження екранної клавіатури на Windows 7 та Windows 10?

How to disable the on-screen keyboard autoload

Якщо екранна клавіатура запускається після старту операційної системи, то для вимкнення автозавантаження потрібно виконати такі дії:

Як вимкнути ефекти анімації на телефоні Samsung?

Turn off animation

Якщо для вас не до вподоби анімаційні ефекти при згортанні та розгортанні програм, перемиканні між вікнами і тому подібне, то для їх вимкнення потрібно виконати наступне:

Як увімкнути пісочницю на Windows 10?

Windows Sandbox

Пісочниця Windows – це віртуальне безпечне середовище у якому можна запускати та тестувати маловідомі, неперевірені та потенційно небезпечні програми, проводити перевірку та тестування різних функцій. Дуже корисно виконувати такі дії у віртуальному середовищі, а вже потім переносити їх в реальну систему. Так можна уникнути багатьох проблем та неприємностей.

© 2014-2022