Як в Google-класі вимкнути сповіщення електронною поштою?

Google-клас

За замовчуванням сповіщення про всі події, які відбуваються в класі автоматично дублюються на електронну пошту. З часом їх може назбиратися так багато, що інші листи буде знайти складно. Для вимкнення сповіщень на електронну пошту потрібно виконати наступне (приклад на комп’ютері через інтернет-браузер Google Chrome):

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

У нових версіях оболонки OneUI на телефонах Samsung Galaxy зліва від головного екрана може також бути активований екран Samsung Free. Якщо у вас декілька головних екранів, то при їх зміні ви часто будете відкривати Samsung Free. Для того, щоб деактивувати екран Samsung Free потрібно виконати наступне:

Як увімкнути годинник на заблокованому екрані Samsung?

Always On Display

Якщо ви хочете бачити на заблокованому екрані свого смартфона годинник, то необхідно активувати Always On Display. Для цього:

Віддалене керування камерою смартфона

Camera Remote

Сьогодні поговоримо про додаток Camera Remote. Це програмне забезпечення виконує одне завдання – віддалено (по Wi-Fi або Bluetooth) керує камерою смартфона або планшета, які працюють на операційній системі Андроїд.

Як вставляти скопійований текст без форматування?

Як вставляти скопійований текст без форматування?

При копіюванні тексту із веб-сторінок, електронних книг (і тому подібне) та вставлянні його в текстові редактори зберігається вихідне форматування. Тобто, ви отримаєте тип, колір, стиль, розмір та інші параметри шрифту й фону як у вихідного джерела (веб-сторінки, книги…). Якщо ви використовуєте декілька джерел, то ваш текст буде складатися з різних стилів. А це погано та неправильно виглядає. Якщо ви пишете реферат або наукову роботу, то такий підхід повністю неприйнятний. Розглянемо, як правильно вставляти скопійований текст без форматування.

© 2014-2022