Як повернути стандартний рядок завантаження в браузері Google Chrome?

How to return the default boot string

Після чергового увімкнення комп’ютера та завантаження файлів ви помітили, що меню завантаження знизу вікна браузера Google Chrome більше не показується. Натомість воно знаходяться у верхньому правому куті біля розширень. Можливо, хтось змінив системні налаштування браузера або просто відбувся збій. Нижче описаний спосіб виправлення цієї проблеми.

Як повернути кнопки навігації на планшеті або телефоні на ОС Андроїд?

Як повернути кнопки навігації на планшеті або телефоні на ОС Андроїд?

Якщо у вас зникли кнопки навігації або не показуються після покупки пристрою, то скоріш за все, у вас увімкнута навігація за допомогою жестів. Якщо такий спосіб навігації для вас незвичний та незручний, то для увімкнення керування за допомогою сенсорних кнопок виконайте наступні дії.

ChromeOS Flex – оновлена операційна система від компанії Google

ChromeOS Flex

Не так давно компанія Google випустила оновлену версію операційної системи, яка призвана модернізувати ваш ПК або Mac. За словами розробників, після встановлення ChromeOS Flex ваші пристрої працюватимуть швидко, стабільно, будуть безпечними та підтримуватимуть всі сучасні стандарти.

Як дізнатися порт пристрою в локальній мережі?

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Advanced Port Scanner

Якщо потрібно дізнатися порт певного пристрою в локальній мережі, то можна використати безкоштовну утиліту Advanced Port Scanner. Вона може завантажуватися без встановлення (при потребі також можна встановити).

Як в Google Chrome видалити всі паролі одночасно?

Removing passwords from Google Chrome

Приклад в середовищі ОС Windows.

1. Потрібно відкрити «меню (три крапки)» → «Інші інструменти» → «Очистити дані веб-перегляду...» (можна натиснути на сполучення клавіш Ctrl + Shift + Dell).

© 2014-2022