Ліхтар для велосипеда із сонячною панеллю

Зараз багато пристроїв виготовляють з елементами, які являються альтернативою сучасним джерелам енергії. Навіть велосипедні ліхтарі оснащують сонячними панелями невеликого розміру. Логіка в цьому все ж якась є.

Потужний та функціональний ліхтар для кемпінгу – MOS-LY01

Сьогодні на огляді потужний та функціональний ліхтар, який відмінно підійде для відпочинку, туризму, риболовлі та виручить практично у будь-якій ситуації. Присутня можливість змінювати колір свічення – від білого до жовтого, а також є миготливий режим, який світить червоним кольором.

Потужний ліхтарик-брелок

Замовив для себе 2-х доларовий ліхтарик, який виконаний у формі брелока. В брелоку передбачена відкривачка для пляшок, декілька біт для викручування чи закручування шурупів та ключ, який, можливо, в екстреній ситуації допоможе відкрутити або закрутити болт/гайку. Також вмонтований бойок за допомогою якого можна розбити скло. Чесно кажучи, не очікував, що за таку ціну ліхтар може так яскраво світити.

Надзвичайно яскравий кемпінговий ліхтарик

Хочу познайомити відвідувачів сайту із потужним ліхтариком, який можна використовувати вдома та брати із собою в дорогу. По суті, ліхтарик можна віднести до кемпінгового. Зразу скажу, що ціна на нього досить висока, але дешеві аналоги мають зовсім погані акумулятори і світять недовго.

FENIX TK25 RED

Якщо говорити про якісні ліхтарі, то китайська фірма FENIX буде у числі перших, хто випускає якісні ліхтарі різного призначення. Ознайомимося із характеристиками тактичного ліхтаря FENIX TK25 RED, який має чотири діоди, що дають біле та червоне світло.