Nokia 220 4G – оновлена версія кнопкового телефона

Nokia 220 4G

Оновлена версія Nokia 220 4G тепер може працювати в мережах зі швидким передаванням даних. Розробник та магазини, які займаються продажею телефонів, обіцяють набагато якісніше передавання голосових даних. Модель підтримує передавання голосу високої чіткості у мережах 4G2.

Смартфон з мегакамерою від Xiaomi – Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Навіщо для Вас камера на 48 мегапікселів, якщо можна придбати смартфон з рекордними 108 мегапікселями? Недавно від китайської корпорації Xiaomi поступив в продажу камерофон Xiaomi Mi Note 10 Pro. У самому ж Китаї смартфон отримав назву Xiaomi Mi CC9 Pro.

48-мегапіксельний смартфон від Samsung – Galaxy M30s

Galaxy M30s

Кількість мегапікселів ніколи не являлися і не являються вирішальним фактором якості фото, проте більшість виробників взяли курс саме на таку тенденцію. На цей раз корейський виробник телефонів порадував новинкою, яка перебуває в середньому ціновому діапазоні. Це модель Samsung Galaxy M30s 4/64GB, яка оснащена основною потрійною 48-мегапіксельною камерою.

Захищений смартфон VKworld Stone V3 New, його характеристики

Захищені смартфони затребувані людьми, робота яких виконується у важких умовах, там де є підвищена вологість повітря та запиленість. Ще більш потрібні такі гаджети для мисливців, рибалок, туристів та всіх, хто не хоче ховати свого електронного помічника від найменших капель води.  Захищені телефони можна умовно поділити на ті, що мають звичайну фізичну клавіатуру та сенсорні смартфони, які здебільшого керуються операційною системою Андроїд. Сьогодні поговоримо та розглянемо запитання, які часто виникають і на які я не отримав нормальної відповіді навіть в інтернет магазині, у якому замовляв смартфон VKworld Stone V3 New.

Смартфон із 48-ми мегапіксельною камерою – VIVO V15 Pro

VIVO V15 Pro

Мода на смартфони із великим числом мегапікселів продовжується. І вже практично немає такого виробника, який не оснастив би свою розробку потрійною основною камерою. Не менш уваги приділяють фронтальній камері для селфі. Розглянемо основні характеристики VIVO V15 Pro.

© 2014-2023 | softinfo.zeka@gmail.com