length

Сучасні смартфони давно перестали бути телефонами, тепер – це потужні комп’ютери, які при наявності спеціалізованого програмного забезпечення можуть стати незамінними помічниками. Купили житло і плануєте його заставити меблями, замінити вікна та двері? Звичайно, а хто ж не планує… А можливо ви у процесі будівництва? І постійно потрібні деталі певних розмірів, меблі під відповідну довжину та висоту і тому подібне. Щоб полегшити життя для будівельників, архітекторів, дизайнерів і для простих людей, які відправляються у меблевий магазин за покупками, були створені програми, що дають можливість виставляти розміри, кути, додавати підписи на ваші фото.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.2 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/Платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Агробаза

Я вже розказував про програму Агробаза, яка являється незамінним помічником для всіх, чиє життя у тій чи іншій мірі пов’язане із веденням сільського господарства. Це найпопулярніший додаток для агрономів та фермерів. Що ж вона вміє?

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.2 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/Платна
Мова інтерфейсу: Українська, російська

Вимірювання площі – GPS Fields Area

Дуже корисний додаток для працівників сільського та лісового господарства, людям, чия професія пов’язана із потребою вимірювання площ та відстаней, для власників присадибних ділянок та для всіх бажаючих. Користуватися додатком дуже просто. Розглянемо основні можливості програми.

Програми для агронома/визначення бур’янів, шкідників, захворювань, сільськогосподарські розрахунки

Знайти книгу для ідентифікації бур’янів, які зустрічаються на полях та городах із хорошими ілюстраціями не так то і просто. Книги є але вони складені таким чином, що в них може розібратися лише спеціаліст по ботаніці. Для більшості ж людей потрібне дещо простіше. І воно є. Пропоную у вашу колекцію декілька сайтів та чудових програм. Ну, поїхали…