Плата заряду телефона від сонячної панелі

Пропоную вашій увазі плату заряду для телефонів та іншої техніки, яка призначена для роботи від сонячних панелей. Працює від вхідної напруги 5-18V. На виході можна отримати від 5 до 12 вольтів.

Cclamp CL-680 8W

Придбав собі 2 сонячні панелі Cclamp CL-680 8W за ціною 131 грн. Думаю, що ціна відмінна для таких панелей, а платити більше ніж 200 грн за панелі такої якості сенсу нема. Провів заміри в хмарну та сонячну погоду.

Акумуляторна лампа із сонячною панеллю

Придбав на AliExpress акумуляторні лампи, які йшли разом з невеликими сонячними панелями. Досить цікава та корисна річ.

Сонячний PWM контролер BSC

Якщо у вас є бажання створити невелику сонячну станцію та використати LiFePo4 або Li-ion акумулятори з можливістю програмування, то зверніть увагу на контролери BSC. Інколи зменшити на 0,1-0,2 вольта напругу повного заряду просто необхідно, крім того, дані контролери вміють регулювати силу струму заряду акумуляторів.

Solar Sensor Wall Light

Давно відомо, що традиційні способи добування енергії себе починають вичерпувати. Мало того, що вони відносяться до вичерпних корисних копалин, так і ще зовсім неекологічні. Сонячна енергія – це енергетика майбутнього. Купив собі два ліхтарі на сонячній батареї із детектором руху і хочу розказати та показати їхні характеристики.