Навчальний сервіс для створення 3-D анімації

Monster Mash

Компанія Google створила інструмент, який призваний допомогти освоїти ази 3-D анімації. Якщо ви ще не займалися анімацією і не знаєте з чого почати, то можна сміливо спробувати онлайн-сервіс Monster Mash. Він допоможе пройти шлях від малюнка до готового анімаційного проєкту.

Преміальні телевізори від Xiaomi – Mi TV 5 Pro

Xiaomi Mi TV 5 Pro

Китайський виробник електроніки та техніки представив QLED-моделі  преміальних телевізорів Mi TV 5 Pro. До модельного ряду увійшли телевізори із діагоналями екранів 55, 65 та 75 дюймів. Більш дешевші моделі Xiaomi Mi TV 5 мають такі ж діагоналі екранів, проте не QLED.

А Ви використовуєте авторизацію через соціальні мережі?

social

Соціальні мережі стійко тримають свою позицію у 21 столітті. У багатьох з них триває стабільне збільшення кількості користувачів. Тому більшість сайтів, сервісів, додатків та інших можливих і неможливих інформаційних ресурсів використовують можливості активації акаунта, надаючи вхід за допомогою однієї з соціальних мереж. Але чи не постраждає від цього звичайний користувач?

Нові гібридні ноутбуки від компанії Samsung з дисплеями на квантових точках

Galaxy Book

Один з провідних виробників електроніки, компанія Samsung, презентувала дві нові гібридні моделі ноутбуків Galaxy Book Flex та Galaxy Book Ion. Ноутбуки відрізняються потужністю та автономністю роботи, при цьому маючи компактні розміри. Обидві моделі преміальні і тому цінники будуть відповідними.

Характеристики розумного браслета Honor Band 5

Honor Band 5

Не так давно відбулася презентація розумного браслета від китайського технологічного гіганта. Браслет пропонується по низькій ціні, має ряд інновацій, захист від води, кольоровий дисплей, довгий час автономної роботи та багато чого ще. Читаємо далі.

© 2014-2022