Як повернути стандартний рядок завантаження в браузері Google Chrome?

How to return the default boot string

Після чергового увімкнення комп’ютера та завантаження файлів ви помітили, що меню завантаження знизу вікна браузера Google Chrome більше не показується. Натомість воно знаходяться у верхньому правому куті біля розширень. Можливо, хтось змінив системні налаштування браузера або просто відбувся збій. Нижче описаний спосіб виправлення цієї проблеми.

ChromeOS Flex – оновлена операційна система від компанії Google

ChromeOS Flex

Не так давно компанія Google випустила оновлену версію операційної системи, яка призвана модернізувати ваш ПК або Mac. За словами розробників, після встановлення ChromeOS Flex ваші пристрої працюватимуть швидко, стабільно, будуть безпечними та підтримуватимуть всі сучасні стандарти.

Як вимкнути фонові програми в середовищі ОС Windows 10?

How do I turn off background programs in Windows 10?

Фонові програми можуть значно навантажувати комп’ютер та зменшувати час автономної роботи від батареї. Таких програм може бути досить багато, все залежить від того, скільки їх було передвстановлено та скільки інсталювали ви. Але їх можна дуже легко вимкнути. Мова піде про програми, які інстальовані із Microsoft Store.

Інструмент для завантаження образів операційних систем Windows 10 та Windows 11

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 10 та Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Tool for downloading images of Windows 10 and Windows 11 operating systems

Хочу познайомити з безкоштовним скриптом, який містить сценарії для завантаження та розгортання операційних систем Windows останніх версій. Скрипт Universal MediaCreationTool не складний у використанні та може не лише завантажувати образи операційних систем, а також виконувати оновлення системи та створювати завантажувальні флешки.

Як автоматично згенерувати карту локальної мережі?

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows x86/x64 (XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003 – 2019)
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

How do I automatically generate a LAN map?

Якщо ви задавалися питанням про автоматичне створення карти пристроїв локальної мережі, то для вирішення поставленого завдання існує безліч різного програмного забезпечення. Проте для простого користувача не так просто розібратися у складному функціоналі, а більшість програмних продуктів даного напрямку розповсюджуються на платній основі. Рекомендую звернути увагу на Algorius Net Viewer. Програма функціональна, легка в освоєнні та має безкоштовну версію, можливостей якої повинно вистачити на адміністрування невеликої мережі (доступно 25 пристроїв на одній карті).

© 2014-2022