Створення віртуальних робочих столів в середовищі ОС Windows 10

Віртуальні робочі столи дадуть можливість зосередитися на виконанні певних завдань, відсортувавши, наприклад, програми які використовуються для роботи та програми розважального характеру. Так можна зосередитися на виконанні поставленого завдання і після його завершення відкрити інший робочий стіл та розпочинати виконання наступного. Для створення віртуальних робочих столів потрібно виконати наступні дії:

How to disable the on-screen keyboard autoload

Якщо екранна клавіатура запускається після старту операційної системи, то для вимкнення автозавантаження потрібно виконати такі дії:

Windows Sandbox

Пісочниця Windows – це віртуальне безпечне середовище у якому можна запускати та тестувати маловідомі, неперевірені та потенційно небезпечні програми, проводити перевірку та тестування різних функцій. Дуже корисно виконувати такі дії у віртуальному середовищі, а вже потім переносити їх в реальну систему. Так можна уникнути багатьох проблем та неприємностей.

How to return the default boot string

Після чергового увімкнення комп’ютера та завантаження файлів ви помітили, що меню завантаження знизу вікна браузера Google Chrome більше не показується. Натомість воно знаходяться у верхньому правому куті біля розширень. Можливо, хтось змінив системні налаштування браузера або просто відбувся збій. Нижче описаний спосіб виправлення цієї проблеми.

ChromeOS Flex

Не так давно компанія Google випустила оновлену версію операційної системи, яка призвана модернізувати ваш ПК або Mac. За словами розробників, після встановлення ChromeOS Flex ваші пристрої працюватимуть швидко, стабільно, будуть безпечними та підтримуватимуть всі сучасні стандарти.