Як вимкнути автозавантаження екранної клавіатури на Windows 7 та Windows 10?

How to disable the on-screen keyboard autoload

Якщо екранна клавіатура запускається після старту операційної системи, то для вимкнення автозавантаження потрібно виконати такі дії:

Як увімкнути пісочницю на Windows 10?

Windows Sandbox

Пісочниця Windows – це віртуальне безпечне середовище у якому можна запускати та тестувати маловідомі, неперевірені та потенційно небезпечні програми, проводити перевірку та тестування різних функцій. Дуже корисно виконувати такі дії у віртуальному середовищі, а вже потім переносити їх в реальну систему. Так можна уникнути багатьох проблем та неприємностей.

Як повернути стандартний рядок завантаження в браузері Google Chrome?

How to return the default boot string

Після чергового увімкнення комп’ютера та завантаження файлів ви помітили, що меню завантаження знизу вікна браузера Google Chrome більше не показується. Натомість воно знаходяться у верхньому правому куті біля розширень. Можливо, хтось змінив системні налаштування браузера або просто відбувся збій. Нижче описаний спосіб виправлення цієї проблеми.

ChromeOS Flex – оновлена операційна система від компанії Google

ChromeOS Flex

Не так давно компанія Google випустила оновлену версію операційної системи, яка призвана модернізувати ваш ПК або Mac. За словами розробників, після встановлення ChromeOS Flex ваші пристрої працюватимуть швидко, стабільно, будуть безпечними та підтримуватимуть всі сучасні стандарти.

Як вимкнути фонові програми в середовищі ОС Windows 10?

How do I turn off background programs in Windows 10?

Фонові програми можуть значно навантажувати комп’ютер та зменшувати час автономної роботи від батареї. Таких програм може бути досить багато, все залежить від того, скільки їх було передвстановлено та скільки інсталювали ви. Але їх можна дуже легко вимкнути. Мова піде про програми, які інстальовані із Microsoft Store.

© 2014-2022