Як вимкнути фонові програми в середовищі ОС Windows 10?

How do I turn off background programs in Windows 10?

Фонові програми можуть значно навантажувати комп’ютер та зменшувати час автономної роботи від батареї. Таких програм може бути досить багато, все залежить від того, скільки їх було передвстановлено та скільки інсталювали ви. Але їх можна дуже легко вимкнути. Мова піде про програми, які інстальовані із Microsoft Store.

Інструмент для завантаження образів операційних систем Windows 10 та Windows 11

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 10 та Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Tool for downloading images of Windows 10 and Windows 11 operating systems

Хочу познайомити з безкоштовним скриптом, який містить сценарії для завантаження та розгортання операційних систем Windows останніх версій. Скрипт Universal MediaCreationTool не складний у використанні та може не лише завантажувати образи операційних систем, а також виконувати оновлення системи та створювати завантажувальні флешки.

Як автоматично згенерувати карту локальної мережі?

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows x86/x64 (XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003 – 2019)
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

How do I automatically generate a LAN map?

Якщо ви задавалися питанням про автоматичне створення карти пристроїв локальної мережі, то для вирішення поставленого завдання існує безліч різного програмного забезпечення. Проте для простого користувача не так просто розібратися у складному функціоналі, а більшість програмних продуктів даного напрямку розповсюджуються на платній основі. Рекомендую звернути увагу на Algorius Net Viewer. Програма функціональна, легка в освоєнні та має безкоштовну версію, можливостей якої повинно вистачити на адміністрування невеликої мережі (доступно 25 пристроїв на одній карті).

Як перейменувати назву мережі на Windows 10?

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 11 , Windows 10 , Windows 8.1 , Windows 8 , Windows 7 (x86 & x64)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

How do I rename a network name on Windows 10?

Компанія Microsoft після Windows 7 забрала можливість змінювати назви профілів мереж. Дійсно працюючий спосіб передбачає використання редактора реєстру для перейменування або видалення мережних профілів. Я пропоную набагато швидший варіант – програму Network Profile Name Changer.

Як обійти обмеження при встановленні Windows 11?

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

How to bypass the restrictions when installing Windows 11?

Відомо, що операційна система Windows 11 більш вибаглива до обладнання і при встановленні можуть виникнути проблеми з сумісністю. Проте компанія Microsoft залишила можливість обійти дане обмеження. Тому можна спробувати встановити ОС на пристрої, які не рекомендуються для нової ОС. Як показує практика – на більшості комп’ютерів, які ніби то не підтримуються, Windows 11 працює нормально.

© 2014-2022