Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

У нових версіях оболонки OneUI на телефонах Samsung Galaxy зліва від головного екрана може також бути активований екран Samsung Free. Якщо у вас декілька головних екранів, то при їх зміні ви часто будете відкривати Samsung Free. Для того, щоб деактивувати екран Samsung Free потрібно виконати наступне:

Як увімкнути годинник на заблокованому екрані Samsung?

Always On Display

Якщо ви хочете бачити на заблокованому екрані свого смартфона годинник, то необхідно активувати Always On Display. Для цього:

Як переглянути історію сповіщень на телефонах Samsung на ОС Андроїд 11 та 12?

Notifications Android

Іноді можна ненароком закрити сповіщення із важливою інформацією. І відповідно виникає запитання як їх переглянути. Щоб можна було переглядати закриті сповіщення потрібні нескладні налаштування. На жаль, без них отримати доступ до історії не вийде. Тому рекомендую увімкнути дану опцію на постійній основі.

Як змінити лаунчер (головний екран) в телефоні Samsung Galaxy на ОС Андроїд?

How to change the launcher (main screen) in the Samsung Galaxy phone on Android?

Якщо у вашій системі встановлено більше одного лаунчера, то рано чи пізно, ви захочете його змінити. Ситуація знайома багатьом користувачам сторонніх головних екранів. Можна просто видалити сторонній лаунчер і його функцію візьме на себе стандартний. Але якщо ви хочете просто його змінити, то потрібно виконати наступне:

Веб-камера зі смартфона

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5.1 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська

Webcam from smartphone

Вже не раз розповідалося проте, як перетворити свій смартфон на веб-камеру для комп’ютера. У більшості випадків потрібно встановити спеціальну програму на комп’ютер та на телефон. Далі виконати з’єднання. Сьогодні пропоную познайомитися зі ще однією програмою, яка може реалізувати трансляцію із камери телефона на комп’ютер. Це додаток Iriun 4K Webcam for PC and Mac. Розробники говорять, що після всіх налаштувань ваш телефон перетвориться у безпровідну камеру, яку можна буде використовувати у програмах для спілкування.

© 2014-2022