Як вимкнути ефекти анімації на телефоні Samsung?

Turn off animation

Якщо для вас не до вподоби анімаційні ефекти при згортанні та розгортанні програм, перемиканні між вікнами і тому подібне, то для їх вимкнення потрібно виконати наступне:

Як приховати значок спеціальних можливостей на телефоні Samsung (Як видалити іконку людини в правому кутку екрана)?

Як приховати значок спеціальних можливостей на телефоні Samsung

Якщо ви помітили значок людини знизу екрана (зазвичай у правому кутку), то причиною його появи є увімкнення спеціальних можливостей для однієї із програм. Дана іконка являється ярликом для швидкого вмикання/вимикання спеціальних можливостей для програм, які потребують таких дозволів. Це переважно системні програми, такі що використовуються для очищення смартфона, менеджери паролів і тому подібне. Для того щоб вимкнути значок, потрібно виконати наступні дії:

Як продовжити термін експлуатації акумулятора на телефонах Samsung Galaxy?

Як продовжити термін експлуатації акумулятора на телефонах Samsung Galaxy?

Приклад показаний на телефоні Samsung Galaxy M31s.

Відомо що для продовження служби акумуляторної батареї потрібно дотримуватися простих правил: не заряджати її на 100% та старатися не розряджати менше ніж на 10% (приблизно).

Як повернути кнопки навігації на планшеті або телефоні на ОС Андроїд?

Як повернути кнопки навігації на планшеті або телефоні на ОС Андроїд?

Якщо у вас зникли кнопки навігації або не показуються після покупки пристрою, то скоріш за все, у вас увімкнута навігація за допомогою жестів. Якщо такий спосіб навігації для вас незвичний та незручний, то для увімкнення керування за допомогою сенсорних кнопок виконайте наступні дії.

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

Як вимкнути Samsung Free на телефоні Samsung?

У нових версіях оболонки OneUI на телефонах Samsung Galaxy зліва від головного екрана може також бути активований екран Samsung Free. Якщо у вас декілька головних екранів, то при їх зміні ви часто будете відкривати Samsung Free. Для того, щоб деактивувати екран Samsung Free потрібно виконати наступне:

© 2014-2022