Як змінити лаунчер (головний екран) в телефоні Samsung Galaxy на ОС Андроїд?

How to change the launcher (main screen) in the Samsung Galaxy phone on Android?

Якщо у вашій системі встановлено більше одного лаунчера, то рано чи пізно, ви захочете його змінити. Ситуація знайома багатьом користувачам сторонніх головних екранів. Можна просто видалити сторонній лаунчер і його функцію візьме на себе стандартний. Але якщо ви хочете просто його змінити, то потрібно виконати наступне:

Веб-камера зі смартфона

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5.1 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська

Webcam from smartphone

Вже не раз розповідалося проте, як перетворити свій смартфон на веб-камеру для комп’ютера. У більшості випадків потрібно встановити спеціальну програму на комп’ютер та на телефон. Далі виконати з’єднання. Сьогодні пропоную познайомитися зі ще однією програмою, яка може реалізувати трансляцію із камери телефона на комп’ютер. Це додаток Iriun 4K Webcam for PC and Mac. Розробники говорять, що після всіх налаштувань ваш телефон перетвориться у безпровідну камеру, яку можна буде використовувати у програмах для спілкування.

Як скопіювати файли у папку data та obb на ОС Андроїд 11?

How to copy files to data and obb folder on Android 11?

Всі у кого встановлена операційна система Андроїд 11-ї версії вже, мабуть, знають про її обмеження. Так просто скопіювати файли або папки у Android → data та obb не вийде.

Як вимкнути сповіщення в операційній системі Андроїд?

How to turn off notifications in the Android operating system?

Розглянемо, як вимкнути сповіщення в операційній системі Андроїд на прикладі додатка Viber. Для того щоб вимкнути сповіщення потрібно виконати такі дії:

Як переглянути та змінити дозволи програм в ОС Андроїд?

How to view and change the permissions of programs in Android OS?

Якщо маловідомий та потенційно небезпечний додаток отримує такі дозволи як можливість здійснювати дзвінки, відправляти смс та ін., то можуть виникнути певні проблеми з безпекою. Ваші кошти можуть списуватися без вашого відома.

© 2020-z-soft