Як виміряти пульс за допомогою телефона Xiaomi?

Функцію вимірювання пульсу за допомогою телефона компанія Xiaomi презентувала давно. Це можна зробити за допомогою камери та спалаху. Але нові моделі можуть це виконати, використовуючи сканер відбитків пальців.

Помилка «Не закривайте динамік» на телефоні Xiaomi

При розблокуванні екрана появляється повідомлення «Не закривайте динамік» та підказка «Щоб вимкнути цю функцію, натисніть "Кнопку збільшення гучності".». Але після натискання проблема зникне лише до наступного розблокування. Повідомлення викликає незручності під час вхідних дзвінків і так далі.

Як вимкнути оновлення на телефонах Xiaomi з оболонкою MIUI?

Оновлення операційної системи та програмного забезпечення приносять нові функції та виправлення, проте нерідко вони приносять чимало проблем. Іноді пристрій взагалі може перестати працювати. Тому оновлення краще виконувати при потребі вручну. І робити це після того як версія операційної системи добре протестована.

Скидання планшета Lenovo Tab M9 до заводських налаштувань

Із відео ви дізнаєтесь як правильно скинути операційну систему Андроїд до заводських налаштувань на планшеті Lenovo Tab M9. Такий підхід може стати в нагоді якщо ви вирішили продати свій пристрій, або спостерігаються проблеми із його роботою.

Відео: «Як скинути Samsung M31s до заводських налаштувань?»

Якщо ваш телефон постійно «підвисає», повільно реагує на команди, показує різні помилки, то одним із варіантів для відновлення його нормальної працездатності є скидання до заводських налаштувань. Такий варіант буде корисним якщо ви хочете продати телефон і всі ваші дані повинні бути стерті. Як зробити правильне скидання налаштувань телефона Samsung Galaxy M31s дивіться у відео.