Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android
Ліцензія: Безплатна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

SmartTube

SmartTube – додаток для перегляду відео із популярного відеохостингу на телевізорах та медіабоксах, які працюють під керуванням операційної системи Android. Відео можна дивитися без реклами та прив’язки до сервісів компанії Google.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5+
Ліцензія: Безплатна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Cleaner & File manager

Cleaner & File manager, на мій погляд, непогана програма для оптимізації смартфона. Вона безплатна та містить чимало функцій. За тривалого використання в смартфоні появляється дуже багато непотрібних файлів. Вони утворюються як самою операційною системою, так і сторонніми додатками, включаючи ігри. Це сильно впливає на продуктивність, сповільнюється швидкодія, можуть з’явитися повідомлення про помилки.

Тип програми: APK/Online
Підтримувані ОС: Android
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Earth-Now

Глобальний вплив на природу набув свого максимуму. І кліматичні показники стають дедалі контрастнішими. Якщо ви хочете спостерігати за змінами кліматичних показників в режимі реального часу, то відкривайте онлайн-сервіс або встановлюйте додаток Earth-Now.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Андроїд 5.0 та вище/ iOS 11.0 та вище/ iPadOS 11.0 та вище/ macOS 11.0 та вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Українська

Розвивальні ігри для дітей віком до 6 років – НУМО

Пропоную вашій увазі безкоштовні розвивальні ігри для дітей різних вікових груп. НУМО – це додаток з інтерактивними іграми для дітей дошкільного віку. Увага приділяється іграм, які допоможуть отримати навики з математики, логіки, мови, творчості та інших, не менш важливих, наук. В застосунку зібрані малюнки, ігри, завдання, а також цікаві історії для дітей.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від пристрою
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Read Along by Google

Додаток Read Along від Google допоможе для вашої дитини швидше навчитися читати. Зверніть увагу, що програма орієнтована на дітей, які вже знайомі з алфавітом та мають базові навички читання.