HopToDesk

З програмою HopToDesk я познайомився порівняно недавно. До цього використовував AnyDesk Remote Desktop, TeamViewer та інші. Але протестувавши, зрозумів, що програмне забезпечення варте уваги. Воно безплатне не лише для домашнього, алей й для комерційного використання. Налаштування та керування віддаленим робочим столом не сильно відрізняється від конкурентів. Знизу у відео можна спостерігати увесь процес керування домашнім комп’ютером з мобільного телефона, а також керування телефоном з комп’ютера.

Віддалене керування комп'ютером з телефона програмою AnyDesk

AnyDesk – це одна з найпопулярніших та найвідоміших програм для керування віддаленим робочим столом. Вона легко налаштовується, швидко працює, підлаштовується під конкретну мережу для вибору найоптимальнішого режиму керування.

Очищуємо дані програми в середовищі ОС Андроїд

Якщо одна з ваших програм неправильно працює, самостійно закривається, "підвисає", або взагалі не запускається, то можна виправити проблему, очистивши дані. Така дія призведе до того, що програма повернеться до своїх початкових налаштувань. У відео на прикладі показується як провести повне очищення даних та кешу програми.

Віддалене керування Chrome

Із відео ви дізнаєтеся як віддалено отримати доступ до свого ком'ютера чи ноутбука, використовуючи програму «Віддалене керування Chrome». Розглядається спосіб керування комп'ютером із телефона. Таким чином, перебуваючи у будь-якому місці, де наявна мережа інтернет, можна отримати доступ до свого домашнього ПК.

Пакетне перейменування графічних файлів в програмі FastStone Image Viewer

Із відео ви дізнаєтеся як виконати перейменування великої кількості графічних файлів, використовуючи безплатну та зручну програму для перегляду фото – FastStone Image Viewer.