Сервісний код Samsung для тестування компонентів

Не всі знають, що ввівши спеціальну комбінацію на клавіатурі можна відкрити сервісне меню, яке містить інформацію про компоненти вашого телефона. Використовуючи дане меню, можна протестувати телефон, наприклад на наявність битих пікселів.

Секретне (сервісне) меню акумулятора на телефонах Xiaomi (Xiaomi MIUI)

У відео розповідається як зайти в сервісне меню акумулятора, щоб отримати додаткові відомості про його стан. Може спрацювати не на всіх телефонах, а  кількість параметрів залежить від моделі телефона, версії ОС Андроїд та MIUI. Допоможе визначити ємність батареї відносно заводської проектної.

Секретні 🙃 (сервісні) коди Xiaomi

У відео розповідається як відкрити сервісне меню на телефонах Xiaomi. У цьому меню містяться різні параметри, які дозволять отримати інформацію про програмну та апаратну складову. Наприклад, можна виконати тест на виявлення битих пікселів.

Як видалити горизонтальну лінію в Microsoft Office Word?

Із відео ви дізнаєтесь як видалити горизонтальну лінію, яка звичними способами не видаляється. Спрацює не лише на горизонтальній, а й на інших типах ліній.

Автоматичний зміст у редакторі Word

З відео ви дізнаєтесь як створити автоматичний зміст в текстовому редакторі Word. Це значно пришвидшить вашу роботу та зробить її простішою при подальшому редагуванні документа, адже інформація в змісті також може оновлюватися автоматично.