Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP-11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Безплатний конвертер величин для ОС Windows – Super Unit Converter

Програма Super Unit Converter може стати в нагоді при спробі конвертувати одну величину в іншу. Всі операції будуть виконані швидко, адже програма розповсюджується безплатно та не вимагає ніяких реєстрацій.

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Linux, Mac та Windows
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Free video converter for Windows / Linux / macOS

Знайомтеся із конвертером для відео, який можна використовувати безкоштовно. Програма FastFlix має багато налаштувань й підтримує сучасні стандарти кодування (наприклад, x265).

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8 / 7 / Vista
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Free program for copying audio CDs

Хоча більшість використовує для прослуховування музичних композицій флешки, карти пам’яті, хмарні сервіси та інші, більш поширені способи й формати, є багато користувачів, у яких наявні Audio CD диски.

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська/російська

VidCoder — програма для кодування відео

Познайомтеся із безкоштовною програмою для операційної системи Windows, яка призначена для кодування відео із DVD та Blu-Ray дисків. Програма допоможе перенести мультимедіа інформацію із оптичних носіїв на диск комп’ютера.

HandBrake

HandBrake — програмний пакет для конвертації відео, який підтримує практично будь-який формат. Програма абсолютно безкоштовна та доступна для різних платформ. Підтримується багатопотокове кодування, робота із DVD, Blu-ray дисками, профілі для мобільних пристроїв, калькулятор бітрейту, кадрування, масштабування відео, деінтерлейсинг, перегляд відео в реальному часі та багато іншого.