Альтернативні та нічим не гірші файлові менеджери для андроїд

Стаття не описує всім досить відомі файлові менеджери, такі як ES File Explorer, Solid Explorer File Manager, Total Commander for Android. Альтернатив досить багато. Якісь мають більше можливостей, інші менше, а нас цікавлять ті, які працюють без проблем, безкоштовні та можуть замінити вище перераховані, до яких багато користувачів вже звикли. А от наявність альтернатив та конкуренція — хороша справа, яка спонукає до появи нових чи вдосконалення вже існуючих додатків. Переходимо в повну новину та знайомимося із альтернативами…

Stardust

Хочеться написати про один браузер, який мене не так давно зацікавив. Ох, вже і розвелося їх. Але все ж таки деякі можуть стати достойною заміною усіх нам привичних та улюблених. Недавно я писав про ОС Феникс (Phoenix OS), що може бути встановлена на звичайні стаціонарні та переносні ПК. І саме в ній я познайомився із браузером «Зоряний пил» (Stardust), який дуже швидко відкривав сторінки у цій ОС. Я вирішив його попробувати на власному планшеті. І швидкість — це дійсно основа даної розробки. Власне розробники позиціонують свій продукт як швидку програму, що призначена для зручного перегляду інтернет сайтів з максимальною швидкістю. Вони говорять, що програма даного класу не повинна містити різних віджетів, погодних інформерів та ін. Тому меню програми дуже спрощене.

Pale Moon

Всім відомі такі популярні браузери як Firefox, Opera, Chrome. Але існують і інші альтернативи, нічим не гірші, а можливо, і кращі. Ознайомимося з деякими із них.
І так першим браузером, який попаде в огляд буде Pale Moon.
Скажу зразу — розробка досить цікава. Меню схоже із Firefox — недарма ж він розроблений на його основі. Все досить добре продумано і браузером зручно користуватися. Сторінки відкриваються швидко. Сторінки із складним вмістом теж досить швидко завантажуються, відеоролики на сайті youtube відтворюються без підвисань. Браузер доступний для 32 і 64 бітних систем.  Доступна також версія для андроїд та лінукс. Більшість розширень і плагінів, що написані для Mozilla також будуть відкриватися і на Pale Moon.