Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 11 та Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Utility to manage advanced features of Microsoft Defender (Windows Defender)

На мою думку, програма Захисник Windows розширила та покращила свій функціонал до серйозного рівня і на даний час являється конкурентом багатьох антивірусних рішень, які розповсюджуються на платній основі. Сперечатися на рахунок кращого антивіруса не буду, а просто хочу познайомити з утилітою, яка може розшири функціонал програми Захисник Windows та увімкнути приховані функції.

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32- і 64-розрядні версії)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Free virus removal program - Norton Power Eraser

Norton Power Eraser – безкоштовна утиліта від відомого виробника антивірусного забезпечення, яка може видалити з вашого комп’ютера різне шкідливе програмне забезпечення.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Malwarebytes Anti-Exploit — захист від експлойтів в режимі реального часу

Malwarebytes Anti-Exploit — рішення для виявлення та видалення експлойтів, які використовують 0day-вразливості. Програма захищає від відомих та невідомих експлойтів без необхідності налаштування та оновлення сигнатур.

Тип програми: Boot
Підтримувані ОС: Завантажувальний диск на основі Linux
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська/англійська

Завантажувальна флешка із антивірусами для перевірки комп’ютера — COMSS Boot USB

Для перевірки комп’ютера на віруси можна використати завантажувальну флешку чи диск із антивірусним сканером. Також можна скористатися одночасно декількома. Наприклад, 12 — від сайту comss.ru. Використовуючи дану флешку можна перевіряти не лише на віруси комп’ютери та ноутбуки, у ній присутні також утиліти для перевірки оперативної пам’яті, жорстких дисків, а також програми для роботи із розділами жорсткого диска.

Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP32|64-bit; OS X 10.8 Mountain Lion або новіша версія; Android 2.2 або новіша версія
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Російська/англійська та ін.

AVG

Отримайте безкоштовно AVG AntiVirus Free 2017. Ефективний і швидкий захист в реальному часі від самих складних вірусів, троянів, інтернет-хробаків.

AVG AntiVirus 2017 пропонує захист від найскладніших на сьогоднішній день загроз. Безпечне завантаження та обмін файлами, безпечний чат, ігри та перегляд фільмів без переривання.