Google-клас

За замовчуванням сповіщення про всі події, які відбуваються в класі автоматично дублюються на електронну пошту. З часом їх може назбиратися так багато, що інші листи буде знайти складно. Для вимкнення сповіщень на електронну пошту потрібно виконати наступне (приклад на комп’ютері через інтернет-браузер Google Chrome):

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Залежить від програми та пристрою
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

3 language learning programs

Знання іноземних мов дає великі можливості в подальшому житті, розширює горизонти вибору професії, а також значно впливає на розмір заробітної плати. Одні на високому рівні володіють мовами, вийшовши зі школи, інші записуються та проходять різноманітні курси, ще хтось займається самонавчанням. Пропоную розглянути 3 додатки для вивчення польської мови (і інших мов також), які будуть корисними не лише тим, хто почав своє навчання з початку та з самого простого, але для всіх, хто хоче покращити та перевірити рівень знань.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Необхідна версія Android 4.1 або новіша
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська/російська

Космос для дітей від Star Walk (атлас космосу)

Із застосунком астрономія для дітей від розробників Star Walk діти дізнаються про таку складну науку як астрономія у цікавій та ненудній формі. Додаток створений спеціально для дітей, та допоможе для батьків дати відповіді для своїх чомучок про те, що таке космос, зірки, сонячна система, планети, сузір’я, галактики та інші космічні об’єкти.

Як покращити пам’ять

Техніка вже наскільки стала звичною у нашому житті, що життя без неї вже важко уявити. Вона робить за нас різноманітну роботу — готує їжу та напої, вмикає та вимикає світло, водить автомобілі, переносить ліки по нашому тілі у точку призначення…  А ми тим часом забуваємо елементарні речі. Щоб цього не сталося давайте потренуємо свою пам’ять. Для цього я знайшов декілька програм.

kosmos

Багатьох заворожує нічне небо. Хочеться дізнатися, що там далі і ще далі… Якщо ви один із таких людей, то детальні відомості про те чи інше небесне тіло нададуть програми із сьогоднішнього огляду. Вони мають багато переваг в порівнянні із подібними, що зорієнтовані на ПК.  В першу чергу — це можливість взяти їх із собою на двір. Погодьтеся, ноутбук чи стаціонарний ПК взяти із собою буде трішки незручно :). А ще більшість програм даного класу не тільки працюють на мобільних, а і мають функцію позиціонування на конкретне небесне тіло (у вашому девайсі має бути акселерометр). Навели телефон чи планшет із відкритою програмою на зірку, чи інший об'єкт, що вас цікавить — і зразу бачите назву об’єкта. При потребі можна прочитати більш детально про небесний об’єкт, що вас цікавить.