Akusara - Multipurpose Blog Theme – сьогодні безкоштовно

Преміальна тема Akusara - Multipurpose Blog Theme, яку обмежений час можна завантажити безкоштовно. Для цього ви повинні бути зареєстровані на сайті themeforest. Якщо ви цього не зробили, то саме час.

Feminine — тема Wordpress для створення жіночого сайту

Feminine WordPress — це жіноча тема, яка підходить для широкого кола ніш, що включає в себе — моду, стиль життя, здорове харчування, подорожі та красу, створення жіночого журналу.

Три унікальних макети, підібрані кольорові схеми, чудовий слайдер — все для того, щоб сайт виглядав як найкраще і повністю асоціювався із жіночністю.

NewsToday — багатокористувацька та елегантна тема для CMS Wordpress

Тема прекрасно адаптована для використання на різних пристроях та на максимальну продуктивність. Головна сторінка має декілька макетів та чудово налаштовується. Використовуйте її для різноманітних ніш. NewsToday підійде для створення журнального, новинного чи газетного сайту. Також можна використати дану тему для політичного сайту, ігрового, спортивного, сайту подорожей, технологій та для створення магазину.

Збільшуйте кількість відвідувачів розмістивши соціальні кнопки, які ідуть разом із темою.

Dividend — багатоцільова Wordpress тема

Журнальна тема Dividend може бути використана для багатьох практичних цілей. Декілька готових стилів дозволять використовувати тему для  ведення блогу, створення журнального сайту, магазину та ін.

Адаптивна верстка забезпечить правильне відображення на екранах комп’ютерів та мобільних пристроїв.

Lifestyle — елегантна Wordpress тема для магазину, журналу

Якісна та SEO оптимізована журнальна тема, яка завдяки декільком вбудованим макетам прекрасно підійде для сайтів різної направленості, в тому числі і для створення інтернет магазину.

До характеристик теми можна віднести швидкість, якісну верстку, прекрасну SEO оптимізацію, використання інноваційних підходів та багато іншого.