How to remove double spaces from text online?

Про видалення подвійних пробілів я вже розповідав у даній статті. Сьогодні розглянемо декілька онлайн-сервісів, які допоможуть виконати дане завдання швидко та без необхідності використання офісу від компанії Microsoft.

Online service for placing text on the background

Простий та зрозумілий онлайн-редактор, який дозволить підібрати шрифт, розмір тексту, колір, стиль й розмістити його на фоні. У якості фону може бути зображення або звичайна кольорова заливка. Зображення для фону можна використати своє власне.

Якщо ви знайомі та використовуєте онлайн перекладачі Google, Yandex або інші, то варто спробувати DeepL, хоча б для порівняння. Онлайн сервіс виконає якісний переклад, який може значно відрізнятися від варіантів популярних ресурсів.

Відмінювання імені та прізвища онлайн

NameCaseLib — онлайн сервіс № 1 для відмінювання прізвища, імені та по батькові в автоматичному режимі. Працює в російськомовному та україномовному режимі. Дана бібліотека може вільно та безкоштовно використовуватися для ваших потреб.

Перекласти документ на іншу мову — онлайн сервіс для перекладу

Для перекладу документа на одну із понад 100 мов (кількість яких поступово збільшується) можна скористатися безкоштовним онлайн сервісом. Сервіс не потребує реєстрації, перекладає за лічені секунди та зберігає структуру документа.