Як написати знак ± (плюс-мінус) в Microsoft Office Word?

Будемо писати знак ± не лише в програмі Microsoft Office Word, але й у будь-якому текстовому редакторі, включаючи всім звичний Блокнот. Для того, щоб написати знак ± потрібно виконати наступне.

Як очистити список нещодавніх файлів в програмі Microsoft Office Word?

Для того, щоб змінити кількість нещодавніх файлів, або очистити список повністю, потрібно виконати наступні дії:

Як додати макрос в Microsoft Office Word?

Сьогодні поговоримо про спосіб додавання готового (завантаженого) макроса в програму Microsoft Office Word для подальшого використання.

Не запускається Microsoft Office Word. Код помилки: 0x426-0x0‬

Якщо ви зустрілися з помилкою «0x426-0x0‬» при спробі запустити Microsoft Office Word або інші програми фірми Microsoft (Excel, PowerPoint, Publisher і так далі), то можна спробувати використати функцію автоматичного відновлення для усунення проблеми.

Як вставляти скопійований текст без форматування?

При копіюванні тексту із веб-сторінок, електронних книг (і тому подібне) та вставлянні його в текстові редактори зберігається вихідне форматування. Тобто, ви отримаєте тип, колір, стиль, розмір та інші параметри шрифту й фону як у вихідного джерела (веб-сторінки, книги…). Якщо ви використовуєте декілька джерел, то ваш текст буде складатися з різних стилів. А це погано та неправильно виглядає. Якщо ви пишете реферат або наукову роботу, то такий підхід повністю неприйнятний. Розглянемо, як правильно вставляти скопійований текст без форматування.