Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5.0 і вище
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Analysis of Wi-Fi network from the phone with WiFiman

Детальну інформацію по мережі Wi-Fi, або пристроях Bluetooth LE можна дізнатися, встановивши програму WiFiman. Ви зможете не лише переглядати відомості по пристроях та мережі, але й проводити тестування швидкості та знаходити нові пристрої.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 4.3 або новіша
Ліцензія: Безкоштовна/наявна реклама
Мова інтерфейсу: Англійська

WiFi Map — безкоштовні паролі і гарячі точки

Встановивши додаток ви отримаєте доступ до 100 мільйонів Wi-Fi точок по всьому світі! Із даним програмним забезпеченням можна завжди залишатися на зв’язку, навіть якщо на рахунку закінчилися кошти. Адже додаток має найбільшу базу паролів.

Паролі від Wi-Fi у програму додають самі користувачі. Тому чим більше ви ділитеся паролями — тим більш допомагаєте один одному. Карта Wi-Fi має 100 мільйонів WiFis по всьому світі, тому скоріш за все, ви обов’язково зможете підключитися до однієї із них.

SHAREit

SHAREit - вкрай корисний додаток, що дозволяє обмінюватися файлами між пристроями на базі операційної системи Android. Для передачі даних програма використовує з'єднання Direct Wi-Fi, так що для обміну даними обидва пристрої необхідно попередньо "зв'язати". Робиться це дуже просто: для початку необхідно підключити девайси до однієї точки доступу, після цього - запустити пошук доступних пристроїв на будь-якому з них. За кілька секунд SHAREit побудує список підключених до точки доступу девайсів, причому самостійно розпізнає їх моделі. Користувачеві залишиться тільки відправити запит з одного пристрою і прийняти його на іншому. Після цього можна почати передачу даних, швидкість якої не буде обмежена шириною каналу.