Відео «Тест плати захисту 1s для Li-ion акумуляторів»

У відео розглядається мініатюрна плата захисту для 1 літій-іонного акумулятора. Метою тесту є перевірка на відключення по максимальній та мінімальній напрузі. Нагадаю, що максимальна напруга заряду не повинна перевищувати 4,2 вольта, а мінімальна напруга розряду приблизно 2,5 вольта.

Відео: "Огляд та тестування зарядного пристрою LiitoKala Lii-PD2"

У відео розглядаються можливості автоматизованого зарядного пристрою LiitoKala Lii-PD2. Цей зарядний пристрій може заряджати різні типи та формфактори акумуляторів. Підтримуються Li-ion, LiFePO4, NiCd та інші типи акумуляторних батарей. LiitoKala Lii-PD2 містить вбудований блок живлення, тому працює від звичайного мережного кабелю, який йде в комплекті.

Як на AliExpress замовити товари по акції "від $1,99 за 3 й більше товарів"?

На популярному китайському торговому майданчику вже досить давно йде акція "від $1,99 за 3 й більше товарів". Суть її проста. Ви можете замовити мінімум 3 товари з безплатним доставленням, а максимум 10. Мінімальна ціна товару $1,99, проте багато товарів можуть бути дорожчими. Всі товари розсортовані за категоріями, тому кожен може шукати лише ті товари, які його цікавлять.

Відео «Огляд автомобільних зарядних пристроїв для телефона»

Переглянувши відео, можна ознайомитися з автомобільними зарядними пристроями та їхніми характеристиками, а також ціною.

Відео «Акційні товари з AliExpress - тест зарядних кабелів, перехідників для роз'ємів Type-C...»

На торговій площадці AliExpress вже давно існує акція. Суть її дуже проста. Ви купуєте від 3-х до 10-ти товарів за ціною 1.99$ та вище і отримуєте безплатну доставку. Товари, які беруть участь в акції мають меншу ціну у порівнянні з тими, які продаються на стандартних сторінках магазинів. Подивившись відео, можна ознайомитися із 10-ма товарами, які були замовлені по акції та зробити висновок про їхню якість. Серед товарів: