Огляд «розумних розеток». Чи витримують 2 кВт?

У відео можна ознайомитися з дешевими китайськими розетками, які працюють з додатком Tuya Smart. Досвід використання таких розеток у мене більше 3 років. Використовую їх в основному для автоматичного вмикання та вимикання пристроїв по нічному тарифу. До 2 кВт розетки витримують без проблем, обігрівач відпрацював з розеткою вже 2 зими.

Клей для металу, дерева, кераміки

На AliExpress останнім часом можна бачити рекламу "чудо клею", який ніби може склеїти, що завгодно. І за міцністю не поступається металу. Так це чи ні, дивіться у відео.

Плата для зарядки телефонів на 8 виходів (4 USB A+4 Type C)

Непогана плата, яку можна використовувати для заряджання різних пристроїів. Працює від постійної напруги в діппазоні 6-35В. Підтримуються різні протоколи швидкого зараджання, тому якщо у вас наявні такі пристрої, зарядка буде відбуватися в рази швидше.

Портативний акумуляторний автомобільний/велосипедний насос

Така штука як портативний насос буде корисною всім, у кого є будь-який транспорт. У відео можна подивитися як працює дешевий насос з AliExpress та порівнюється його робота зі значно дорожчою моделлю від компанії Xiaomi.

USB тригер 100W 5A (або як отримати 12В від Power Bank)

У відео розповідається про USB тригер, який дасть змогу отримати 9, 12, 15 або 20 вольт від Power Bank-ка, або зарядного пристрою з підтримкою швидкого заряджання.