7ZipSFX Constructor

7ZipSFX Constructor — утиліта для створення та редагування саморозпаковуючих архівів 7ZipSFX. Призначена для користувачів різного рівня володіння комп’ютером. Програма проста у використанні, так що ви зразу ж зможете приступити до роботи.

B1 Free Archiver

B1 Free Archiver - безкоштовний, швидкий архіватор із стильним інтерфейсом. Підтримує такі формати файлів як: В1, ZIP, RAR, 7z, Zipx, CAB, JAR та багато інших. Ступінь зжимання досить висока, архіватор легко інтегується у контекстне меню провідника Windows. Крім WIndows підтримуються також Mac, Linux та Android. Програма працює швидко, має російську мову, підтримує велику кількість архівів та постійно вдосконалюється.

Make SFX

Make SFX - програма з простим інтерфейсом для створення саморозпаковуючих архівів. Після завантаження програми потрібно додати дані до архіву, вибрати вихідну папку, виконуючий файл і вказати місце на комп'ютері куди будуть розпаковуватися дані із архіву.

InnoExtractor

InnoExtractor - програма для витягнення даних із інсталяторів Inno Setup. Можна переглядати вміст інсталятора,виконувати пошук по ключовим словам.

7-ZIP

Як відомо формат 7-ZIP за ступінню зжимання має перевагу над іншими форматами. Більшість архіваторів підтримують роботу з цим форматом, але не всі дозволяють створювати архіви в даному форматі.