7ZipSFX Constructor

7ZipSFX Constructor

7ZipSFX Constructor — утиліта для створення та редагування саморозпаковуючих архівів 7ZipSFX. Призначена для користувачів різного рівня володіння комп’ютером. Програма проста у використанні, так що ви зразу ж зможете приступити до роботи.

B1 Free Archiver

B1 Free Archiver

B1 Free Archiver - безкоштовний, швидкий архіватор із стильним інтерфейсом. Підтримує такі формати файлів як: В1, ZIP, RAR, 7z, Zipx, CAB, JAR та багато інших. Ступінь зжимання досить висока, архіватор легко інтегується у контекстне меню провідника Windows. Крім WIndows підтримуються також Mac, Linux та Android. Програма працює швидко, має російську мову, підтримує велику кількість архівів та постійно вдосконалюється.

Make SFX

Make SFX

Make SFX - програма з простим інтерфейсом для створення саморозпаковуючих архівів. Після завантаження програми потрібно додати дані до архіву, вибрати вихідну папку, виконуючий файл і вказати місце на комп'ютері куди будуть розпаковуватися дані із архіву.

InnoExtractor

InnoExtractor

InnoExtractor - програма для витягнення даних із інсталяторів Inno Setup. Можна переглядати вміст інсталятора,виконувати пошук по ключовим словам.

7-ZIP

7-ZIP

Як відомо формат 7-ZIP за ступінню зжимання має перевагу над іншими форматами. Більшість архіваторів підтримують роботу з цим форматом, але не всі дозволяють створювати архіви в даному форматі.

© 2014-2022