Програма для пошуку портів та тесту швидкості

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Program for finding ports and speed test

Можливості безкоштовної утиліти PortScan не обмежуються лише скануванням портів та тестуванням швидкості. Можна також пінгувати пристрої, виконувати пошук не знаючи IP, отримувати інформацію по WhoIs та DNS-серверах і так далі. Ви зможете шукати комп’ютери, принтери, мережні пристрої та інше обладнання.

Distant Desktop – безкоштовна програма для віддаленого доступу

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows Vista, 7, 8, 10, Windows Server 2000/2003/2008, 32-розрядні і 64-розрядні версії
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Distant Desktop - a free program for remote access

Не зважаючи на досить великий асортимент програм для віддаленого керування, таких, що розповсюджуються на безкоштовній основі знайти проблематично. Системна утиліта Distant Desktop яскравий виняток із правил.

RMS Віддалений доступ — керування комп’ютером віддалено

RMS Віддалений доступ — керування комп’ютером віддалено

З програмою RMS Віддалений доступ ви зможете віддалено керувати робочим столом комп’ютера у будь-якій точці земної кулі. Ви зможете дивитися на віддалений екран та керувати клавіатурою та мишею так, ніби комп’ютер знаходиться перед вами.

TrustViewer

TrustViewer

TrustViewer — безкоштовний аналог для програм, що призначені для віддаленого керування комп’ютером. Ви зможете надати доступ для керування своїм ПК (своїм робочим столом), обмінюватися файлами, проводити відеодзвінки. Таким чином можна розгорнути віддалену підтримку користувачів через інтернет.

RusRoute

RusRoute

RusRoute — маршрутизатор та фаєрвол із NAT для організації виходу в інтернет локальної мережі компанії. Дана розробка підрахує трафік, є можливість його регулювання та обмеження для користувачів. Маршрутизатор забезпечить захист від мережних та (D)DOS атак. RusRoute містить функції NAT, redirect, динамічні шейпери, VPN сервер, прозорий проксі зі збереженням номерів портів з'єднань, міст LAN в VPN, DHCP сервери, HTTP кеші, перетворювач HTTP в HTTP проксі, з функцією Captive Portal для автоматичного запрошення введення імені і паролю користувача при першому виході в Інтернет, налаштуванням часу дії і розділювачів потоків для правил, з додатковими можливостями маршрутизації.

© 2014-2022