Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows, Mac, Linux, Android, iOS і Raspberry Pi
Ліцензія: Безплатна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

HopToDesk

HopToDesk – безплатна утиліта, використовуючи яку, можна керувати віддаленим робочим столом та проводити демонстрацію екрана. Можна з легкістю організувати спільне використання екрана, віддалену допомогу, передавання файлів та спілкування за допомогою чату із віддаленим комп’ютером.

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Program for finding ports and speed test

Можливості безкоштовної утиліти PortScan не обмежуються лише скануванням портів та тестуванням швидкості. Можна також пінгувати пристрої, виконувати пошук не знаючи IP, отримувати інформацію по WhoIs та DNS-серверах і так далі. Ви зможете шукати комп’ютери, принтери, мережні пристрої та інше обладнання.

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows Vista, 7, 8, 10, Windows Server 2000/2003/2008, 32-розрядні і 64-розрядні версії
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Distant Desktop - a free program for remote access

Не зважаючи на досить великий асортимент програм для віддаленого керування, таких, що розповсюджуються на безкоштовній основі знайти проблематично. Системна утиліта Distant Desktop яскравий виняток із правил.

RMS Віддалений доступ — керування комп’ютером віддалено

З програмою RMS Віддалений доступ ви зможете віддалено керувати робочим столом комп’ютера у будь-якій точці земної кулі. Ви зможете дивитися на віддалений екран та керувати клавіатурою та мишею так, ніби комп’ютер знаходиться перед вами.

TrustViewer

TrustViewer — безкоштовний аналог для програм, що призначені для віддаленого керування комп’ютером. Ви зможете надати доступ для керування своїм ПК (своїм робочим столом), обмінюватися файлами, проводити відеодзвінки. Таким чином можна розгорнути віддалену підтримку користувачів через інтернет.