Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 5.0 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Application for exchanging and blocking unwanted SMS messages - QKSMS

QKSMS можна спробувати по декількох причинах. По перше, ви отримаєте новий сучасний інтерфейс для обміну повідомленнями. А також QKSMS стане незамінним помічником для блокування різного спаму з яким ваша програма впоратися не може.

Тип програми: APK
Підтримувані ОС: Android 6.0 і вище
Ліцензія: Безкоштовна/платна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Program for blocking unknown and hidden numbers - Call Blocker - Blacklist App

Call Blocker - Blacklist App може стати незамінним інструментом для блокування дзвінків від невідомих, прихованих номерів, а також дзвінків від різних шахраїв.

WhatsApp

Обмінюйтеся повідомленнями, використовуючи програму WhatsApp. Цей додаток працює на різних платформах, тому ви завжди будете на зв’язку, навіть якщо у вашого знайомого інакша від вашої операційна система. Обмінюйтеся зображеннями, аудіо та відео фрагментами. Користувачі WhatsApp можуть створювати групи. Програма доступна для iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone та Nokia. У вашому розпорядженні велика кількість смайлів, безкоштовна відправка СМС, зручні налаштування та ін. Для роботи програми потрібне активне підключення до мережі інтернет.

LINE

LINE - це додаток, що дозволяє робити безкоштовні дзвінки і відправляти безкоштовні SMS зі смайликами де б Ви не знаходилися 24 години на добу.
Цей додаток займає 1-е місце серед безкоштовних додатків в 52 країнах, включаючи Японію, Таїланд, Тайвань, Іспанію, Китай, Індонезію, Сінгапур, Гонконг, Малайзію, Швейцарію, Саудівську Аравію, Мексику, Росію, Макао, ОАЕ та ін
.

KakaoTalk

KakaoTalk це швидкий і багатогранний додаток-месенджер. Надсилайте повідомлення, фото, відео, голосові записи і ваші місця розташування безкоштовно. Спілкуйтеся ще веселіше за допомогою безлічі смайликів і набору стікерів.