AnyBurn

AnyBurn — програма для запису дисків різних форматів. Підтримуються CD, DVD та Blu-Ray диски. Можна записувати аудіодиски різних форматів: MP3, APE, FLAC. Може працювати із образами формату ISO, BIN/CU, MDF та ін. Підтримується створення копій дисків та конвертування образів дисків із одного формату в інший.

Passcape ISO Burner

Passcape ISO Burner  — проста програма для створення завантажувальних CD та  DVD дисків, а також можна створити завантажувальну флешку. Працювати із програмою просто, адже вбудований майстер проведе через усі етапи створення вибраного вами проекту. Passcape ISO Burner може розпакувати ваш ISO образ у папку. Працює програма без встановлення.

Easy Disc Burner

Easy Disc Burner — безкоштовна утиліта для запису даних на оптичні носії, формату CD, DVD, Blu-Ray. Має простий не перевантажений "лишніми" функціями інтерфейс, тому проста у використанні. Програма підтримує велику кількість форматів дисків: CD-R/RW, DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD-RAM, двошарові та двосторонні DVD, BD-R і BD-RE.

Cdrtfe

Cdrtfe — вузькоспеціалізована утиліта для роботи із файловими системами оптичних дисків. Вміє працювати з ISO образами, конвертувати аудіотреки з подальшим записуванням на CD і DVD диски, виконувати ріппінг, копіювати диски. Наявний режим запису, що допоможе звести можливі помилки до нуля. З програмою можна працювати через командну стрічку, а також вона інтегрується в провідник. Однією із функцій є вирівнювання звуку в записуваних Audio CD дисках, за допомогою технології Replay Gain.

AnyToISO

AnyToISO — програма для конвертування різноманітних образів у формат ISO. Буде особливо корисною, якщо скачаний вами образ має досить рідкісний формат, і програму для його відкриття знайти проблематично. В такому випадку його краще переконвертувати в ISO формат, який підтримується більшістю програм та ОС Windows останніх версій.