Заміна екрана на телефоні Samsung Galaxy M30s

В даному відео розглядається процес заміни екрана в телефоні Samsung Galaxy M30s.

Philips HD3137/03

Якщо всередину вашої мультиварки попала їжа або вода, то потрібно її негайно вимкнути з розетки та розібрати для чищення. В інтернеті можна прочитати багато порад, що потрібно вийняти чашу та добре з водою помити внутрішню частину мультиварки. Можливо, інші моделі або фірми підлягають миттю, але не Philips HD3137/03. Вся вода попаде на внутрішні частини тена, проводку та навіть електроніку.

Якісні дисплейні модулі для телефонів

Купити якісний модуль досить непросто. Багато продавців продають непотріб за ціною нормальних товарів. Вибрати товар по картинці без належних характеристик практично неможливо. Мій перший модуль виявився повним непотребом. Після встановлення екран потрібно було притиснути для фіксації клею. Незначне зусилля призвело до тріщини. Тому пошуки привели на сторінку китайського всім відомого магазину. Але і там більшість товару не відповідає якості. Пропоную сторінку продавця з якісним, хоча й дорожчим (що цілком зрозуміло) товаром.

Не заряджається розумний браслет/телефон?

Якщо Ваш браслет або телефон розрядився, а при підключенні до зарядного пристрою не реагує на заряджання, то скоріш за все, акумуляторна батарея розрядилася нижче норми і контролер її вимкнув для запобігання виходу з ладу.