Програма для мережного моніторингу – CurrPorts

CurrPorts – невеликого розміру портативна утиліта від відомого розробника, компанії NirSoft. Це програма для мережного моніторингу, яка показує всі відкриті порти TCP/IP та UDP на вашому локальному комп’ютері.

Тип програми: Інсталятор/Portable
Підтримувані ОС: Windows 7-8,10+ and Windows Server 2008+
Ліцензія: Безплатна
Мова інтерфейсу: Англійська

IPSwitcher

Налаштувати потрібну конфігурацію для певної мережі не складно. Але якщо приходиться користуватися різними конфігураціями досить часто, то краще один раз їх налаштувати, а потім швидко застосовувати при потребі.

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 10, Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Windows 10 Debloater Tool & Windows 11 Debloater Tool

Програмні утиліти Windows 10 Debloater Tool та Windows 11 Debloater Tool створені для тонкого налаштування операційних систем Windows 10 та Windows 11. Ви зможете вимкнути функції, якими не користуєтесь, видалити непотрібний наперед встановлений софт.

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10, Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська, українська

Files

Якщо ви шукаєте заміну для провідника ОС Windows, то спробуйте безплатний менеджер файлів Files. Програма має вкладочний інтерфейс, що стало давно звичним явищем для інтернет-браузерів.

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows 10
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Stop Resetting My Apps

В операційній системі для роботи із файлами певного типу співставляються відповідні програми. Наприклад, фото можна відкривати переглядачем, який інстальований в операційну систему за замовчуванням або використати іншу програму. Але часто програми, які ви вибрали для відкривання певних типів файлів за замовчуванням, в Windows 10 скидаються. І вибирати програми за замовчування приходиться знову. Інколи ця дія забирає багато часу і не приносить позитивного результату.