Інструмент для розшифрування даних DPAPI, які зберігаються в реєстрі

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Від Windows XP до Windows 11, включаючи 32-bit та 64-bit
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська (русифікатор)

A tool for decrypting DPAPI data stored in the registry

Перед нами інструмент, який можна застосувати для розшифрування даних DPAPI, які зберігаються у реєстрі. Ви можете працювати із реєстром поточного комп’ютера або підключити зовнішній диск.

Безкоштовний брандмауер – TinyWall

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Від Windows 7 до Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Free firewall - TinyWall

TinyWall може замінити стандартний брандмауер від компанії Microsoft. Це безкоштовна програма, яка має простий інтерфейс та може використовуватися без спеціальних знань. Ви зможете контролювати вихідний та вхідний трафік на комп’ютері й значно покращити безпеку і конфіденційність.

Завантажувальна флешка для відновлення працездатності ОС

Bootable flash drive to restore the functionality of the OS

Існує велика кількість збірок, які просуваються як системні, аварійні, флешки для адміністратора і так далі. Але всі вони створені з єдиною метою – для виправлення помилок, які виникають в операційній системі та програмному забезпеченні й викликають крах системи. Єдиний спосіб у такій ситуації – це завантажитися із завантажувальної флешки або диска та минуючи операційну систему, спробувати виправити неполадки. Для цього завантажувальні носії містять спеціалізований софт, який вміє відновлювати завантажувальні сектори, видаляти шкідливе програмне забезпечення, виправляти неполадки з драйверами, реєстром та ін.

Безкоштовний редактор реєстру – O&O RegEditor

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Windows® 10, 8.1, 8, 7, 2008, Vista (32 / 64 Bit); Server: 2012 R2, 2012, 2008 R2, 2008, 2003 (32 / 64 Bit)
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Free registry editor - O&O RegEditor

O&O RegEditor можна використовувати як альтернативу стандартній програмі Regedit. За словами розробників, їхня програма має ряд переваг та можливостей, що пришвидшить редагування параметрів.

Безкоштовний аналізатор локальної мережі

Тип програми: Portable
Підтримувані ОС: Від Windows 8 до Windows 11
Ліцензія: Безкоштовна
Мова інтерфейсу: Англійська

Free LAN analyzer

O&O Lanytix – невелика та корисна розробка від відомої компанії, яка допоможе провести аналіз локальної мережі для отримання відомостей про обладнання та інші параметри.

Дочірні категорії

© 2020-z-soft